Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Svinīgi atklāta jaunā Murjāņu ģimnāzijas sporta halle

Svinīgi atklāta jaunā Murjāņu ģimnāzijas sporta halle

Foto: MSĢ

Šodien Murjāņu sporta ģimnāzijā (MSĢ) svinīgi tika atklāta jaunā sporta halle, kur savu sportisko meistarību varēs attīstīt visu piecu MSĢ esošo sporta veidu pārstāvji.

Halles atklāšanas pasākumā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, IZM sporta departamenta direktors Edgars Severs, Saeimas sporta apakškomisijas pārstāvis Jānis Upenieks, Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, kā arī Būvnieks - SIA „Selva būve” valdes priekšsēdētājs Rolands Orlovskis un projekta vadītājs Gints Caunītis, Projektētājs – SIA „5.iela” Ints Pujāts.

Halles renovācija tika uzsākta 2015.gada jūlijā. Projekta, kas sevī ietver sporta halles un skolas fasādes renovāciju, kopējās izmaksas ir vairāk nekā trīs miljoni eiro, bet pašas sporta halles būvniecības izmaksas sastāda aptuveni 2,5 miljoni eiro. Būvdarbus veica būvfirma SIA „Selva būve”, bet projektu izstrādāja SIA „5.iela” projektētāja Jeļena Krasnorucka.

Renovētajā hallē savu sportisko meistarību varēs attīstīt visu piecu MSĢ esošo sporta veidu pārstāvji. Halles vidusdaļā ir rokasbumbas laukums, ap kuru ir izveidots skrejceļš 150 m garumā. Savi treniņu sektori iezīmēti lodes/diska metējiem, šķēpa metējiem, kārtslēcējiem un tāllēcējiem.

Halles otrajā stāvā būs plaši aprīkota trenažieru zāle, kurā varēs trenēties ne tikai jau pieminēto sporta veidu pārstāvji, bet arī kamaniņu braucēji, riteņbraucēji un volejbolisti.

Informāciju sagatavoja
MSĢ preses pārstāve
Mērija Ansviesule

  +3 [+] [-]

, 2017-03-10 13:52, pirms gada
Beidzot!!! Apsveicu visus Murjāniešus!!

  +1 [+] [-]

, 2017-03-10 14:06, pirms gada
Nesapratu - tad ir izbūvēta jauna halle vai stjaunota esošā vecā?

  +2 [+] [-]

, 2017-03-10 16:58, pirms gada
Db.lv ir bildes , un tur ir arī atbilde uz Daniel uzdoto jautājumu. Diez gan nejēdzīgi iztērēta nauda. Nepārprotat, tas viss bija vajadzīgs, bet tā nauda, kas tika iztērēta ir pietiekami liela, lai tur izskatītos nevis kā pats Edgars Severs teica, - ir ok! Nu błoda, tur mācās vieni no labākajiem, tur ir jābūt labākajām iespējām nevis būs ok.

     [+] [-]

, 2017-03-11 14:09, pirms gada
es tikko iečekoju bildes feisītī -ir zvizģec ja godīgi -tur daļa no trīs ļimakiem kautkur konkrēti ir aizgājusi kādam kabatā -te reāli būtu darbs KNAB un prokuratūrai https://www.facebook.com/permalink....

     [+] [-]

, 2017-03-11 14:11, pirms gada
te būs bildītes -tas izskatās pēc jaunas MAXIMAs ja kas -un tas ir baisi

Tev jābūt autorizētam,