Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Badmintonistes Lencēviča un Romanova turnīru Panevēžā noslēdz ar trešo vietu

Ints Megnis
Ints Megnis

Badmintonistes Lencēviča un Romanova turnīru Panevēžā noslēdz ar trešo vietu
Liāna Lencēviča un Jekaterina Romanova Lietuvā. Foto: Siguldas badmintona klubs

Latvijas jaunās badmintonistes Liāna Lencēviča un Jekaterina Romanova sestdien Lietuvas pilsētā Panevēžā zaudēja pasaules reitinga turnīra sieviešu dubultspēļu sacensību pusfinālā, līdz ar to noslēguma ieskaitē tika pie trešās vietas.

Turnīru sportistes sāka ļoti pārliecinoši, pārspējot konkurentes no Baltkrievijas, Lietuvas un Skotijas, turklāt pirmajos trijos mačos uzvarēja visos setos.

Svētdienas rītā pusfinālā viņām pretim stājās Debora Jille un Alisa Tirtosentono no Nīderlandes, tomēr šoreiz tika ciesta pārliecinoša neveiksme ar rezultātu 8:21, 13:21.

Kā vēstīts, tāpat turnīrā vienu kārtu pārvarēja Monika Radovska pārī ar krievieti Jeļenu Komendrovsku, piekāpjoties tieši Jillei un Tirtosentono. Savukārt dāmu dubultspēlēs jau pirmajā kārtā neveiksmi cieta Arinas Babres un Artas Priednieces, kā arī Annas Kupčas un Arinas Rulles-Titavas pāri

Citās grupās Latvijas sportistu rezultāti bija pieticīgāki. Vīru vienspēļu kvalifikācijā bez uzvarām palika Andis Bērziņš un Artūrs Akmens. Dāmām kvalifikācijā ar vienu uzvaru līdz izšķirošajai kārtai tika šī gada Latvijas čempionāta finālistes Romanova un Radovska, tomēr šajos mačos viņas zaudēja, kamēr Kupča, Lencēviča, Babre, Priedniece, Rulle-Titava un Diāna Stognija zaudēja jau pirmajos dueļos. Savukārt jauktajās dubultspēlēs jau pirmajā kārtā zaudēja Bērziņa un Babres duets.

Lietuvā notiek "Future Series" pasaules reitinga turnīrs. Pirms nedēļas tādas pat sacensības tika aizvadītas Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā.