Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Video: Kā modernizēt moderno pieccīņu? Zirga vietā mocis, peldēšanas vietā esports?

Jānis Freimanis
Mūdienu olimpisko spēļu tēvs Pjērs de Kubertēns pagājušā gadsimta sākumā antīko olimpisko spēļu pieccīņu (skriešana, brīvā cīņa, tāllēkšana, diska mešana un šķēpmešana) aizstāja ar moderno pieccīņu, kurā tika iekļauta šaušana, paukošana, jāšana, peldēšana un skriešana. Pagājuši jau vairāk nekā simts gadi, taču sporta veids, kura nosaukumā iekļauts vārds "modernā", patiesībā ir pamatīgi ierūsējis, ko apliecina arī skatītāju interese. Intervijas laikā kopā ar modernās pieccīņas sportistu Pāvelu Švecovu mēģinājām izdomāt, kā modernizēt šo sporta veidu?
Vērtējums:

  -2 [+] [-]

, 2019-04-09 12:12, pirms 3 mēnešiem
Paukošanas vietā gaismas zobeni no zvaigžņu kariem. Skriešanas vietā, piemēram, pokers. Šaušanas vietā stratēģiskās raķetes palaišana. Bet ideja par e-sportu peldēšanas vietā īstenībā ir fenomenāls priekšlikums.

  -2 [+] [-]

, 2019-04-09 12:15, pirms 3 mēnešiem
Bet tad mocis arī būs par grūtu. Labāk 50 km pa šoseju ar džipiem, ar ātruma ierobežojumiem. Džipi var būt arī virtuāli, lai nebūtu tik dārgi.

     [+] [-]

, 2019-04-09 13:17, pirms 3 mēnešiem
Cik debili!