Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Japānas airētājs diskvalificēts uz 8 gadiem par dopinga piebēršanu konkurenta dzērienā

Japānas airētājs diskvalificēts uz 8 gadiem par dopinga piebēršanu konkurenta dzērienā
Jasuhiro Suzuki
Foto: AP/Scanpix

LETA--DPA. Viens no vadošajiem Japānas airētājiem Jasuhiro Suzuki diskvalificēts uz astoņiem gadiem, jo viņš konkurentam dzērienā piebēris dopingu.

Pagājušā gada septembrī notikušajā Japānas kanoe sprinta čempionātā 32 gadus vecais Suzuki piebēris konkurenta Seidži Komatsu dzērienam anabolisku steroīdu. Šajās sacensībās 25 gadus vecais Komatsu esot uzvarējis smaiļošanas 200 metru distancē, kamēr Suzuki palicis astotajā pozīcijā.

Komatsu analīzēs pēc sacensībām tika atrasta aizliegtā viela, turklāt viņš saņēma diskvalifikāciju, taču atlēts noliedza jebkādu saistību ar dopingu.

Kā vēsta Japānas Kanoe federācija, Suzuki vēlāk atzinies izdarītajā, kā rezultātā Komatsu rezultāti tika atjaunoti un diskvalifikācija atcelta. Viņš konkurenta dzērienam aizliegto vielu piebēris tādēļ, lai palielinātu savas izredzes piedalīties 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Federācija norādījusi, ka Suzuki centies ietekmēt arī citus konkurentus, piemēram, nozogot viņu inventāru. Pēcāk Suzuki tika piemērota astoņu gadu diskvalifikācija. Zīmīgi, ka pērn Suzuki un Komatsu bija komandas biedri pasaules čempionātā.

Izmantotie resursi:
LETA

  +1 [+] [-]

, 2018-01-09 14:08, pirms gada
Vai īstenībā nebija tā, ka vecmeistars piesedza savu gados jaunāko komandas biedru?

     [+] [-]

, 2018-01-09 14:46, pirms gada
Cik romantiski! Zied sakura, ūdenī virs resnām, sarkanraibām zivīm spoguļojas Fudzijama, uz bambusa terases geišu ielenkumā kimono tērptais Komatsu no rituāla kausa lēnām malko sakē, nezinot, ka Suzuki tur piebēris anabolisko. Par tādām izdarībām parasti salasās ņindzjas un pie tempļa vārtiem rītausmā piekauj Suzuki ar nunčakiem!

     [+] [-]

, 2018-01-09 16:13, pirms gada
ē baigi labā doma
Kexs, kam karjera iet uz beigām, pieber kaut ko jaunajam, lai iedotu izšķirošo būstu, jaunais vinnē, kex iet mājās, kā jau tāpat bija jādara, un abi laimīgi

  -2 [+] [-]

, 2018-01-09 17:11, pirms gada
Nē, M, saskaņā ar tradīciju, Suzuki tagad jāveic hara- kiri, lai izpirktu sev un savai dzimtai nodarīto negodu:-D
Manuprāt, diskvalifikācijai būtu jāpaliek spēkā, jo dopings ir un paliek dopings, neraugoties ne uz kādiem blakus apstākļiem.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-09 17:16, pirms gada
Harikiri izpilda tikai zemākie kalpotāji. Samuraji izpilda sepuku un tikai sepuku. Suzuki gadījumā sepuku būtu jāizpilda ar uzasinātu airi.

     [+] [-]

, 2018-01-09 18:39, pirms gada
Nepārzinu Japānas tradīcijas. Bet, ja nu tā, tad kāpēc tik 8 gadi? SOK iedotu uz mūžu. Lai sepuku varētu sagatavoties?

  -1 [+] [-]

, 2018-01-09 18:47, pirms gada
M rakstīja: Harikiri izpilda tikai zemākie kalpotāji. Samuraji izpilda sepuku un tikai sepuku. Suzuki gadījumā sepuku būtu jāizpilda ar uzasinātu airi.
harikiri parikiri, vai nav vienalga, labāk pastāsti, kurš no viņiem dabūs geišas beigās?

     [+] [-]

, 2018-01-09 19:47, pirms gada
Diezgan komiski.Interesants kadrs)