Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Badmintonistes Lencēviča un Romanova sasniedz pusfinālu turnīrā Lietuvā

Ints Megnis
Ints Megnis

Badmintonistes Lencēviča un Romanova sasniedz pusfinālu turnīrā Lietuvā
Monika Radovska Panevēžā. Foto: Rokas Snarskis

Latvijas jaunās badmintonistes Liāna Lencēviča un Jekaterina Romanova sestdien sasniedza pusfinālu pasaules reitinga turnīrā Lietuvas pilsētā Panevēžā.

Turnīrā sportistes pārspējušas konkurentes no Baltkrievijas, Lietuvas un Skotijas, turklāt pagaidām vēl nav zaudējušas setus. Svētdien gaidāmajā pusfinālā viņām pretim stāsies Debora Jille un Alisa Tirtosentono no Nīderlandes.

Tāpat turnīrā vienu kārtu pārvarēja Monika Radovska pārī ar krievieti Jeļenu Komendrovsku, piekāpjoties tieši Jillei un Tirtosentono. Savukārt dāmu dubultspēlēs jau pirmajā kārtā neveiksmi cieta Arinas Babres un Artas Priednieces, kā arī Annas Kupčas un Arinas Rulles-Titavas pāri

Citās grupās Latvijas sportistu rezultāti bija pieticīgāki. Vīru vienspēļu kvalifikācijā bez uzvarām palika Andis Bērziņš un Artūrs Akmens. Dāmām kvalifikācijā ar vienu uzvaru līdz izšķirošajai kārtai tika šī gada Latvijas čempionāta finālistes Romanova un Radovska, tomēr šajos mačos viņas zaudēja, kamēr Kupča, Lencēviča, Babre, Priedniece, Rulle-Titava un Diāna Stognija zaudēja jau pirmajos dueļos. Savukārt jauktajās dubultspēlēs jau pirmajā kārtā zaudēja Bērziņa un Babres duets.

Lietuvā notiek "Future Series" pasaules reitinga turnīrs. Pirms nedēļas tādas pat sacensības tika aizvadītas Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā.