Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas sportisti Eiropas U17 čempionātu badmintonā noslēdz ar vienu uzvaru

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijas sportisti Eiropas U17 čempionātu badmintonā noslēdz ar vienu uzvaru
Anna Kupča un Annija Rulle-Titava. Ekrānšāviņš

Latvijas badmintonistes Anna Kupča un Annija Rulle-Titava ceturtdien Polijā zaudēja Eiropas U17 čempionāta sieviešu dubultspēļu 1/16 finālā, līdz ar to mūsu valsts atlēti meistarsacīkstēs kopā izcīnīja tikai vienu uzvaru.

Kupča un Rulle-Titava pirmās kārtas cīņā trešdien ar 21:13, 21:17 pieveica spānietes Mariju Otegi un Aniju Setienu. Savukārt ceturtdien viņas 1/16 finālā ar 10:21, 16:21 piekāpās anglietēm Lizai Kērtinai un Lionai Lī, izstājoties no sacensībām.

Latvija uz Eiropas čempionātu ir pieteikusi 11 spēlētājus no sešām pašvaldībām. Zēnu vienspēlēs jau pirmajos mačos zaudēja Patriks Kandis un Roberts Renārs Miščenko, meiteņu vienspēlēs tālāk netika Kupča un Annemarija Lorēna Priede, zēnu dubultspēlēs bez uzvarām palika Alens Zandovskis un Dāvis Strazdiņš, kā arī un Gustavs Dāvids Brečs un Pauls Eliass Rozenvalds, meiteņu dubultspēlēs tādas pat sekmes bija Arīnai Babrei un Artai Priedniecei, kamēr jauktajās dubultspēlēs ātri zaudēja Rozenvalds un Arta Priedniece, kā arī Miščenko un Priede.

Pagājušajā nedēļā notika Eiropas komandu čempionāts, kurā Latvija četros dueļos kopā uzvarēja divās no 20 spēlēm.

Uz Eiropas čempionātu U17 šogad ir pieteikušies 318 spēlētāji no 39 valstīm, kas ir līdz šim lielākais dalībnieku skaits. Eiropas U17 čempionāts notiek reizi divos gados.