Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Podosinoviks piekto gadu pēc kārtas uzvar Latvijas čempionātā badmintonā

Ints Megnis
Ints Megnis

Podosinoviks piekto gadu pēc kārtas uzvar Latvijas čempionātā badmintonā
Reinis Krauklis (no kreisās), Niks Podosinoviks un Artūrs Akmens. Foto: Ainars Gureckis

Latvijas čempionātā badmintonā, kas nedēļas nogalē notika Ķekavā, vīriešu vienspēļu turnīrā jau piekto gadu pēc kārtas uzvarēja Niks Podosinoviks, kamēr dāmām šoreiz labākā bija Jekaterina Romanova.

Podosinoviks pie titula tika ļoti pārliecinoši, visa turnīra laikā savā neveiksmīgākajā setā pretiniekam atdodot 12 punktus. Finālā viņš ar 21:10, 21:7 sakāva Reini Kraukli. Pirms turnīra ar otro numuru bija izlikts Andis Bērziņš, kurš pusfinālā piekāpās Krauklim, bet spēlē par trešo vietu ar 21:17, 20:22, 19:21 trillerī piekāpās Artūram Akmenam.

Tikmēr dāmām pērn triumfēja Una Berga, kura arī šajā turnīrā bija izlikta ar pirmo numuru, tomēr neizgāja uz savu pirmo cīņu. Līdz finālam droši tika pieredzējusī Monika Radovska un jaunākā Romanova, šoreiz ar 21:14, 22:20 pārākai esot jaunībai. Spēlē par trešo vietu Diāna Stognija ar 21:18, 21:14 pārspēja Anniju Rulli-Titavu.

Vīru dubultspēlēs Podosinoviks un Reinis Šefers finālā ar 21:17, 21:18 uzvarēja Kraukli un Tomu Preinbergu, bet pie bronzas tika Guntis Lavrinovičs un Kārlis Vidass, kamēr dāmu dubultspēlēs uzvarēja Liāna Lencēviča un Romanova, kuras titula cīņā ar 21:11, 21:9 droši pieveica Annu Lauvu un Stogniju. Bronzu savā īpašumā savāca Anna Kupča un Rulle-Titava.

Savukārt jauktajās dubultspēlēs pie titula tika Krauklis un Stognija, kuri ar 15:21, 21:17, 21:15 uzvarēja Paulu Gurecki un Radovsku. Tikmēr bronzu ieguva Ardis Daniels Bedrītis un Lencēviča. Šeit Podosinoviks nepiedalījās un līdz ar to nepretendēja uz iespēju atkal iegūt absolūtā Latvijas čempiona nosaukumu.