Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Burātājas Ēlerte un Kumpiņa trešajā desmitā pasaules U21 čempionātā

Andrejs Siliņš

Burātājas Ēlerte un Kumpiņa trešajā desmitā pasaules U21 čempionātā
Agija Ēlerte
Foto: World Sailing

LETA. Latvijas burātājas Agija Ēlerte un Estere Kumpiņa šonedēļ Horvātijā izcīnīja 22. un 24.vietu pasaules U-21 čempionātā "Laser Radial" klasē.

Ēlerte no pieciem braucieniem divos finišēja pirmajā divdesmitniekā, vienā no tiem izcīnot augsto 12.vietu. Anulējot sliktāko rezultātu, viņa tika pie 88 punktiem, kas deva 22.vietu. Arī Kumpiņa divreiz finišēja divdesmitniekā, abos labākajos braucienos izcīnot 16.pozīciju. Viņas kontā 91 punkts un 24.vieta.

Šajā klasē startēja 68 burātājas, bet par čempioni kļuva poliete Viktorija Goļebovska.

Tikmēr vīriešu konkurencē "Laser Standard" klasē Ēriks Kārlis Zvilna ieņēma 93.vietu 144 burātāju konkurencē.

"Laser Radial" un "Laser" ir olimpiskās klases.

Savukārt Dāvis Mazais šajā nedēļā Spānijā izcīnīja 27.vietu pasaules junioru čempionātā "Techno 293" klasē, sacensības noslēdzot Zelta flotē. Tikmēr Valters Videnieks bija 34.vietā, Eduards Niedra bija 45., bet Kārlis Tomsons guva 79.pozīciju. Juniorēm Sima Aškinezere bija 31.vietā, bet Viktorija Gailuma ierindojās 49.pozīcijā.

Jauniešu konkurencē Jēkabs Čeže ieņēma 57.vietu, Klāvs Kaupa bija 82., kamēr Artūrs Sprindžuks bija 102.pozīcijā. Jaunietēm Marta Kļaviņa finišēja 68.vietā.

"Techno 293" ir lielākā vindsērfinga klase pasaulē, kā arī jaunatnes olimpiskā klase.

Izmantotie resursi:
LETA