Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas U17 badmintonisti EČ pirmajā dienā nespēj pretendēt uz uzvarām

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijas U17 badmintonisti EČ pirmajā dienā nespēj pretendēt uz uzvarām
Latvijas U17 badmintona izlase. Foto: Latvijas Badmintona federācija.

Latvijas U17 badmintonisti trešdien nespēja pretendēt uz uzvarām Polijā notiekošā Eiropas individuālā čempionāta mačos.

Puišu vienspēlēs pirmajā kārtā pārliecinošu zaudējumu piedzīvoja Patriks Kandis, kurš ar 8:21, 7:21 kapitulēja īram Metjū Čangam. Trešdien turnīru sāks Roberts Renārs Miščenko, kurš no pirmās kārtas bija atbrīvots un nākamajā kārtā spēkosies ar igauni Mario Kirismu.

Dāmu vienspēlēs Anna Kupča pirmajā kārtā ar 16:21, 11:21 zaudēja Adinai Pancai no Šveices, bet ar otro kārtu sacensības sāks Annemarija Lorēna Priede, kura spēkosies ar vācieti Juliju Meijeri.

Jauktajās vienspēlēs Miščenko un Priede otrdien pirmajā kārtā piekāpās pārim no Lietuvas, kamēr Pauls Eliass Rozenvalds un Arta Priedniece no pirmās kārtas bija atbrīvoti, bet otrajā kapitulēja Polijas sportistiem.

Trešdien sāksies puišu un dāmu dubultspēles, kur arī Latviju pārstāvēs pa diviem duetiem.

Pagājušajā nedēļā notika Eiropas komandu čempionāts, kurā Latvija četros dueļos kopā uzvarēja divās no 20 spēlēm.

Uz Eiropas čempionātu U17 šogad ir pieteikušies 318 spēlētāji no 39 valstīm, kas ir līdz šim lielākais dalībnieku skaits. Eiropas U17 čempionāts notiek reizi divos gados. Latvija Eiropas čempionātam pieteikusi 11 spēlētājus no sešām pašvaldībām.