Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 0

Latvijas MMA cīkstonim Skrīveram līgums ar ASV kompāniju "Karate Combat"

Andrejs Siliņš

Latvijas MMA cīkstonim Skrīveram līgums ar ASV kompāniju "Karate Combat"
Edgars Skrīvers

Latvijas vadošais vieglākā svara (- 61 kg) MMA cīkstonis Edgars Skrīvers (16-5) ir parakstījis jaunu kontraktu uz vairākām cīņām ar ASV bāzēto organizāciju “Karate Combat”. Edgara debija šajā organizācijā notiks 27. septembrī Ņujorkā pret brazīlieti Mateusu Silvu (7-2), informē portāls balticevents.info.

"Karate Combat" ir jauna organizācija, kas apvieno pasaules labākos karatistus un MMA cīkstoņus ar karatē bāzi zem skatītājiem interesantiem noteikumiem. Noteikumi paredz sitienu tehniku stājā ar MMA cimdiņiem, atļauti ir arī metieni un īsu sēriju sitieni parterī, bez laušanas un žņaugšanas paņēmieniem parterī. Līdzšinējās cīņas ir ātras, dinamiskas un ar daudz nokautiem.

“Šis man ir interesants projekts, jo pats pēc bāzes esmu karatists un šī ir laba platforma, lai parādītu Latvijas karatē plašākai publikai,” atklāja Edgars Skrīvers.

Skrīvers, kura trofeju skapītī stāv pasaules čempiona tituli MMA “Loong FC” (Ķīna) un “Superior FC” (Vācija) versijās, arī Latvijas čempiona josta, šobrīd Eiropas reitingā ieņem augsto sesto vietu. Tāpat Edgars Skrīvers ir deviņkārtējs Latvijas čempions un pieckārtējs Baltijas čempions karatē.

Cīņa tiks translēta “UFC fight pass” kanālā.

     [+] [-]

, 2018-09-06 17:49, pirms 11 mēnešiem
Mma cimdiņiem, parterī, pēc šiem vārdiem tālāk vairs lasīt negribēju.