Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Latvijas vadošais amatieru MMA cīkstonis Madars Bertholds debitēs profos

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Latvijas vadošais amatieru MMA cīkstonis Madars Bertholds debitēs profos
Madars Bertholds - Fleminas
Foto: tapology.com

Anglijā dzīvojošais latviešu pusvidējā svara MMA cīkstonis Madars "Latviešu Ekspresis" Bertholds - Fleminas (9-1), kurš šobrīd ir Lielbritānijas reitingu pirmais numurs svara kategorijā līdz 77 kg starp amatieriem, 2. decembrī debitēs profesionālajā MMA.

Divdesmit deviņus gadus vecais Bertholds MMA sportā ienāca 2014. gadā. Lai Lielbritānijā izkarotu sev vietu starp profesionāļiem, latvietis izlēma vispirms iziet amatieru karjeru.

Kopumā Madars aizvadīja desmit mačus pēc amatieru MMA noteikumiem, deviņos no tiem svinēja uzvaras. Viņš ir Lielbritānijas organizāciju “Fightstar” un CSFC (Combat Sport FC) čempions. Dotajā momentā Latvijas sportists Tapology.com pusvidējā svara Lielbritānijas reitingā 697 sportistu konkurencē ir tabulas pašā augšgalā.

Līdz ar to sekoja loģisks lēmums pāriet uz profesionāļiem. Pirmais eksāmens profesionāļos priekš Madara būs brits Pērsijs Hess (3-3), kuram tāpat kā latvietim šī būs debija profesionālajā MMA. Jāpiezīmē, ka sākotnēji Bertholdam bija paredzēta divkauja ar Bredu Vočhornu (2-8), taču traumas dēļ brits savu dalību no cīņas atsauca.

“Jūtos gatavs. Trenējos katru dienu, kā arī braukāju uz sparingiem uz Lielbritānijas labākajiem klubiem. Esmu labākajā formā kā jebkad iepriekš,” portālam Sportacentrs.com apliecināja Madars Bertholds, kurš trenējas UFC sistēmā pabijušā sportista Džeimsa Beitmena (7-3) paspārnē.

Pateicoties saviem sasniegumiem Madars šogad jau septīto reizi izvirzīts latviešu asociācija Lielbritānijā «Bērzes Strazdi» rīkotajam apbalvojumam «Latviešu gada balva Lielbritānijā 2017» sporta kategorijā. Iespējams, ka šogad "Latviešu Ekspresis" šo balvu iegūs.

     [+] [-]

, 2017-12-01 10:44, pirms gada
Latvijas vadošais hahah nejauciet ar Čirkunovu?

     [+] [-]

, 2017-12-01 21:30, pirms gada
BeeFree rakstīja: Latvijas vadošais hahah nejauciet ar Čirkunovu?
1) Cirkunovs, nevis Čirkunovs.
2) Cirkunovs ir pussmagajā svarā (-93kg) Madars startē pusvidējā (-77kg)

     [+] [-]

, 2017-12-02 20:51, pirms gada
BeeFree rakstīja: Latvijas vadošais hahah nejauciet ar Čirkunovu?
Tak rakstīts, ka vadošais amatieru, un ka debitēs profos.