Latvijai trīs medaļas Eiropas čempionātā Kjokušinkai karatē

Latvijai trīs medaļas Eiropas čempionātā Kjokušinkai karatē

LKKL (Latvijas Kontakta Karatē Līga) bērnu un jauniešu komanda piedalījās grandiozā pasākumā kontakta karatē jomā – Eiropas Kjokušinkai čempionātā bērniem un jauniešiem, kas notika Berlīnē.

Turnīrā piedalījās 560 sportisti no 24 valstīm. Mūsu komandai Eiropas Čempionāts KWU (kiokushin world union) bija pirmā pieredze, kad tiešām „labākie no labākajiem” no četrām Kjokušinkai pasaules organizācijām (KAN; IFK; KWF; SHIN) sapulcējās, lai pārbaudītu savus spēkus. Mūsu mazajai valstij mēs izcīnījām 3 medaļas!

1. vieta – kategorijā 8 – 9 gadi 40+ Ričards Neladuss (LKKL-Purvciems)
2. vieta – kategorijā 8 – 9 gadi -35 Sebastians Linde (LKKL-Salaspils)
3. vieta – kategorijā 12 – 13 gadi 40+ Alise Revjakova (LKKL-Salaspils)

"Stāvošs ūdens pārklājas ar pelējumu". Tā mūsu pasaulē notiek ar visu. Cilvēki vai organizācijas, kas izvēlas slēgtu eksistēšanas sistēmu, neprogresē. LKKL sākotnēji izvēlējas attīstības ceļu, kas paredz iekļūšanu pasaules līmenī. Bet tas nozīmē, ka, cīnoties ar labākajiem, no sakāves neizbēgt. Un daudzi no mūsu jauniešu komandas līdz pusfināliem netika. Pēc sakāves "vājie" atmet mēģinājumus, bet garā stiprie pielāgojas un kļūst stiprāki. Tāds ir īsto sportistu ceļš "nepadoties ne sportā, ne dzīvē,'' KKL padomes pārstāvji Edgars Aizpurietis un Vitālijs Berezņevs.

Informāciju sagatavojusi:
Vitaly Bereznev

Tev jābūt autorizētam,