Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Svēršanās: Gan Leisāns, gan Olanrevadžu iekļāvušies svarā

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Svēršanās: Gan Leisāns, gan Olanrevadžu iekļāvušies svarā
Artūrs Leisāns ( no kreisās) svēršanās procedūras laikā kopā ar Maiku Olanrevadžu
Foto: Edgars Lipskijs

Šodien Jūrmalā notika oficiālā sportistu svēršanās procedūra pirms rītdienas cīņu šova "FREON: Big Red Sun 2017", kurš tiks aizvadīts "HASC Sporta centrā" (Lienes ielā 16/18, Jūrmalā). Šī pasākuma vakara galvenā cīņa būs MMA mačs starp Artūru Leisānu (2-0) un britu sportistu Maiklu Olanrevadžu (1-0).

Abiem šiem atlētiem nebija problēmu iekļauties pusvidējā svara divīzijas rāmjos (-77 kg). Sporta kluba "MMA Jūrmala" audzēknis Artūrs Leisāns Svēra 76,4 kg, bet nigēriešu izcelsmes brits Maikls Olanrevadžu par piecsimt gramiem vairāk - 76,9 kg.

Šajā divkaujā tiks izspēlēta festivāla "Big Red Sun 2017" čempiona josta. Gan priekš Latvijas un Baltijas pankrationa čempionāta medaļnieka Leisāna, gan priekš Anglijas čempiona kikboksā Olanrevadžu šis būs pirmais titula mačs profesionālajā MMA.

"Uz mani šobrīd guldīta liela atbildība. Pirmkārt cīnīšos savu līdzjutēju priekšā, otrkārt tā būs titula cīņa. Zinu, ka esmu tikai MMA sporta karjeras sākuma posmā un, iespējams, šis titula mačs ir nedaudz par agru, taču es novērtēju iespēju, ko man devuši organizatori," pēc svēršanās procedūras izteicās Artūrs Leisāns.

Arī Maikls Olanrevadžu pēc obligātās svēršanās procedūras, lai arī iepriekš publiskajā telpā solīja Leisānu nokautēt, bija manāmi uztraucies. "Pēc lidojuma esmu nedaudz noguris, bet kopumā jūtos labi. Zinu, ka Artūrs darīs visu, lai čempiona josta paliktu Latvijā, taču man ir cits uzdevums - aizvest to uz Angliju. Domāju, ka rīt mūs gaida interesanta cīņa," pārliecināts britu cīkstonis.

"Big Red Sun 2017" cīņu pāri:

Cīņu pārisDisciplīnaFormula
Eidvinas Vaitkus (Lietuva) VS. Ivo Kleins (Latvija)Kikbokss3x2
Maksims Zaharovs (Latvija) VS. Zigmunds Maksimovs (Latvija)Bokss3x3
Dargirdas Šimkus (Lietuva) VS. Vladislavs Golubevs (Latvija)Kikbokss3x3
Kaspars Peregudovs (Latvija) VS. Deniss Stepanovs (Latvija)Pankartions1x4
Romāns Gutkovičs (Latvija) VS. Zigurds Krauklis (Latvija)Bokss3x3
Milanas Majauskas (Lietuva) VS. Andris Kleins (Latvija)Pankrations1x4
Marius Bagdonas (Lietuva) VS. Andy Manzolo (Igaunija)MMA3x5
Eimantas Sabataitis (Lietuva) Vs. Iļja Ivanovs (Latvija)Kikbokss3x3
Michael Olanrewaju (Anglija) VS. Artūrs Leisāns (Latvija)MMA3x5

Izmantotie resursi:
Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...