Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Marta beigās Rīgā cīņu aizvadīs Konstantīns Gluhovs

Marta beigās Rīgā cīņu aizvadīs Konstantīns Gluhovs
Konstantīns Gluhovs

Pēdējā marta dienā - 31.03.2018 - lielākajā sporta un izklaides kompleksā “Arēna Rīga” norisināsies grandiozs turnīrs - “THE BEST FIGHT SHOW, Grand Prix 2018 IN RIGA. Leģendu atgriešanās” - fantastisks pasaules līmeņa cīņu šovs! Spēcīgākie cīnītāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Šveices un Holandes tiksies ringā bezkompromisa cīņās K-1, kikboksa, Kik-Tai boksa, MMA un boksa disciplīnās. Skatītājus gaida profesionāli režisēts šovs, iespaidīgs gaismas un skaņas pavadījums, ka arī Latvijas baleta “Todes” un aģentūras “Miss and Mr Latvia” modeļu uzstāšanās.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Rīgas ringā redzēsiet pirmā lieluma Latvijas zvaigzni cīņu mākslā Konstantīnu “Lāčplēsi” Gluhovu (Konstantīns Gluhovs, Latvija) - cīkstoni, kas cīnījies ringā ar vadošajām K-1 zvaigznēm, Latvijas un pasaules čempionu un labāko super smagā svara kategorijas bokseri. Pretī viņam ringā stāsies pēdējā Nr.1 Tallinas turnīra uzvarētājs Jans Beļajevs (Jan Belaev, Igaunija) - pasaules čempions Tai-boksa cīņā.

Skatītājiem būs interesanti vērot arī cīņu starp Rīgā nekad neuzvarēto, jaukto MMA cīņu cīnītāju - Mārtiņu Egli (Mārtiņš Egle, Latvija), kuru izaicinājis sportists no Holandes, kas nav zaudējis nevienu cīņu Glory cīņu šovā. Super smagajā svarā sacentīsies MMA cīnītāj Oļegs Jemeļjanovs (Oļegs Jemeljanovs, Latvija) un afrikāņu izcelsmes Zviedrijas cīnītājs Maliks Tambe (Malik Tambe, Zviedrija). Bez tam, supercīņās piedalīsies spēcīgākie Latvijas cīkstoņi: labākais Latvijas pussmagā svara cīkstonis, Eiropas un pasaules čempions Kristaps Zīle, Raimonds Martinvoskis, Ilja Ivanovs, Linards Pozdiševs. Viņi cīnīsies ar pretiniekiem no Somijas, Lietuvas un Igaunijas.

Šovu atklās šobrīd visapspriestākais Latvijas bokseris. Boksa cīņa norisināsies starp Facebook un citu sociālo tīklu zvaigzni PSRS boksa sporta meistaru “Balto Tīģeri” Dmitriju Ovsjaņņikovu, kas jau vairs neskaita savu profesionālo cīņu daudzumu un uzlecošu boksa zvaigzni. Viņa pretinieks būs pavisam jauns, bet talantīgs bokseris Dmitrijs “KUVALDA” Zaicevs. Dmitrijam bijusi tikai viena profesionāla cīņa, un tajā viņš uzvarējis. Kas uzvarēs šoreiz? Pieredze, meistarība un cīņas tehnika? Vai jaunība, talants un mērķtiecība?

“Fight show” sērijas turnīri ir plaši pazīstami divcīņu cienītāju vidū kā labākie turnīri Baltijas valstīs. THE BEST FIGHT SHOW, Grand Prix 2018 IN RIGA ir profesionāli režisēts pasaules līmeņa šovs, kurā aizraujošas bezkompromisa cīņas kopā ar iespaidīgu skaņas un gaismas pavadījumu rada vienotu sižeta līniju.

Visprasīgākajiem līdzjutējiem piedāvājam patīkamu atpūtu VIP vietās ar kvalitatīvu virtuvi un augstas klases apkalpošanu.

Vairāk informācijas oficiālajās turnīra vietnēs: NumberOne |

Estonian Fighting Network OÜ, kickboxing.lv
Biļetes – visās “Biļešu Serviss” kasēs.
Vairāk informācijas: NumberOne |

Estonian Fighting Network OÜ

Informāciju sagatavoja
Danute Vareikaite
"Bravo Events" Press & PR

     [+] [-]

, 2018-01-29 23:13, pirms gada
Šovu atklās šobrīd visapspriestākais Latvijas bokseris. Boksa cīņa norisināsies starp Facebook un citu sociālo tīklu zvaigzni PSRS boksa sporta meistaru “Balto Tīģeri” Dmitriju Ovsjaņņikovu, kas jau vairs neskaita savu profesionālo cīņu daudzumu un uzlecošu boksa zvaigzni. Viņa pretinieks būs pavisam jauns, bet talantīgs bokseris Dmitrijs “KUVALDA” Zaicevs.

Vai tiešām vinš ir ŠOBRĪD VISAPSPRIESTĀKAIS LATVIJAS BOKSERIS😳???

     [+] [-]

, 2018-02-11 10:02, pirms gada
Tas "apspriestākais bokseris" tak krīt no vēja jau

Starp citu, Konstantīns Gluhovs nestartēs, jo ir guvis traumu.

Sportacentram nebūtu pienākums par to paziņot..?