Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Mihails Cirkunovs pirmajā raundā pieveic Patriku Kaminsu

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Mihails Cirkunovs pirmajā raundā pieveic Patriku Kaminsu
Mihails Cirkunovs
Foto: bloodyelbow.com

Uz uzvaru takas atkal nostājies Kanādā dzīvojošais Latvijas pussmagā svara MMA cīkstonis Mihails Cirkunovs (14-4), kurš cīņu šova “UFC Fight Night 138” ietvaros pirmajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzvarēja amerikāni Patriku Kaminsu (10-6).

Trīsdesmit vienu gadu vecais Cirkunovs gandrīz gadu no cīņām bija paņēmis pauzi, kas bija saistīta ar diviem zaudējumiem pēc kārtas divkaujās ar Volkanu Ozdemiru (15-3) un Gloveru Teišeiru (27-7).

Taču uz maču pret Kaminsu Latvijā dzimušais sportists bija motivētāks kā jebkad agrāk. Mihails šo cīņu iesāka ļoti pārliecinoši un brīdī, kad abi cīkstoņi bija tuvcīņā saķērušies klinčā, Cirkunovs viegli nogāza pretinieku zemē un pielietojot žņaugšanas paņēmienu izcīnīja uzvaru. Iepriekš vēl nevienam Patriku Kaminsu nebija izdevies uzveikt, pielietojot sāpju paņēmienu.

Šī priekš Latvijas atlēta bija pirmā uzvara kopš 2016. gada decembra panākuma pār ukraini Ņikitu Krilovu (24-6). Uz doto momentu Miša savu vietu pasaules pussmagā svara MMA reitingā nav zaudējis – viņš joprojām stāv augstajā trīspadsmitajā vietā, kas nākotnē viņam atkal var pavērt ceļu pretī tik kārotajai UFC titula cīņai.

Jāpiezīmē, ka Cirkunovs UFC debitēja 2015.gada augustā un ir tikai otrais Latvijas cīkstonis, kurš noslēdzis līgumu ar UFC - 1997.gadā zem šīs organizācijas karoga vienu dueli aizvadīja divkārtējais Eiropas čempions amatieru boksā Jurijs Vauļins. UFC redzeslokā bijuši vēl divi Latvijas pārstāvji Artūrs Čerņavskis (5-0) un Dmitrijs Homjakovs (4-1), kuri bija uzaicināti piedalīties UFC rīkotajā realitātes šovā “The Ultimate Fighter” (TUF), taču tālāk par atlases kārtu netika.

Izmantotie resursi:
Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...