Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Grigorjevas treneris Zvirbulis: "Bija doma necīnīties finālā, jo galva ļoti sāpēja"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Grigorjevas treneris Zvirbulis: "Bija doma necīnīties finālā, jo galva ļoti sāpēja"
Treneris Armands Zvirbulis un Anastasija Grigorjeva ar dēlu. Foto: Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā komiteja

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā turpinās otrās Eiropas spēles. Brīvās cīņas turnīrā pirmo spēļu bronzas medaļniece Anastasija Grigorjeva (68 kg), neskatoties uz galvas traumu, vakar pieveica krievieti Anastasiju Bratčikovu un izcīnīja zelta godalgu. Sarunā ar Sportacentrs.com portālu čempiones treneris Armands Zvirbulis atklāja, ka viņa audzēknei tika uzliktas piecas šuves, turklāt bija pat doma necīnīties finālā.

VIDEO: Grigorjeva triumfē Eiropas spēlēs un Latvijai sarūpē pirmo zeltu

Sākotnēji tika ziņots, ka Grigorjeva uzvarēja ar galvas apsēju, taču to varēja noformulēt precīzāk. "Citādi sanāk, ka ar lakatiņu galvā viņa tagad izcīnījusi zelta medaļu," tūlīt pēc uzvaras norādīja cīkstones treneris Armands Zvirbulis. "Lieta ir sekojoša… Uzsista zila acs, uzpampusi. Uz galvas uzliktas piecas šuves. Bija doma necīnīties [finālā], jo nevarēja pat iesildīties, bet cīņas laikā badās ar galvām. Tā vieta tik ļoti sāpēja, ka iesildīšanas laikā pat nevarēja neko izdarīt. Sākumā bija doma cīnīties bez apsēja, jo tika uzliktas ļoti labas šuves, pat nevajadzēja neko siet. Kad pasildījās un saprata, ka tā vieta tik nenormāli sāp, tad izlēmām uzlikt to apsēju, lai varbūt mazinātu tās sāpes. Bet arī tas apsējs, protams, īpaši nepalīdzēja. Iesildīšanās noritēja individuāli, bija viena pati, lai nebūtu jākontaktējas - cerībā, ka cīņas azartā tas viss it kā aizmirsīsies. Pa lielam tā arī bija. Adrenalīns palīdzēja šajā situācijā. Uzreiz pēc cīņas, protams, galva atkal sāka sāpēt. Nevis ar galvas apsēju, bet ar nopietnu galvas traumu!"

"Tagad jau ir labāk," par aktuālo situāciju šodien informē Anastasija Grigorjeva. "Vakar pirms fināla vispār nebija ne jausmas, vai varēšu cīnīties, jo sāpēja traki. Bet, iznākot uz paklāja, adrenalīna ietekmē visu aizmirsu!"

Kā jau ziņots, Eiropas spēļu finālā daugavpiliete ieguva vadību (5:0), bet atlikušajā laikā noturēja un uzvarēja ar 5:3.