Vaits: “Makgregors cīnīsies ar Nurmagomedova-Fergusona cīņas uzvarētāju”

Vaits: “Makgregors cīnīsies ar Nurmagomedova-Fergusona cīņas uzvarētāju”

Dena Vaits
Foto: sherdog.com

Kamēr visa cīņu sporta pasaule cer, ka notiks boksa mačs starp UFC vieglā svara čempionu Konoru Makgregoru (21-3) un boksa leģendu Floidu Meivezeru, organizācijas UFC vadītājs Dena Vaits norāda, ka īrs nākamo cīņu aizvadīs ar krieva Habiba Nurmagomedova (24-0) un amerikāņa Tonija Fergusona (22-3) divkaujas uzvarētāju.

“Konora nākamā cīņa būs pēc MMA noteikumiem, un viņa pretinieks noskaidrosies jau šo sestdien mačā starp Fergusonu un Nurmagomedovu. Viņi ir spēcīgi sportisti. Reitinga pirmais un otrais numurs. Labāku neko neizdomāsi. Šie puiši viens otru neieredz,” ārzemju masu medijiem atklāja Vaits.

Līdz šim profesionālajā MMA ringā neuzvarētais divdesmit astoņus gadus vecais Nurmagomedovs ar par pieciem gadiem vecāko Fergusonu dūres krustos 4. martā cīņu šova “UFC 209” ietvaros. Šīs divkaujas uzvarētājs ne tikai kļūs par pagaidu UFC vieglā svara (-70 kg) čempionu, bet arī iegūs tiesības nākamajā mačā tikties ar regulāro čempionu Konoru Makgregoru, kurš ilgstoši veic pārrunas par boksa mača sarīkošanu ar Floidu Meivezeru.

Jau ilgu laiku klīst runas par maču starp šīm abās cīņu sporta superzvaigznēm, taču puses nekādi nespēj vienoties par finanšu nosacījumiem.

Vaits norādīja, ka duelis ar Meivezeru Makgregoram, ja tāds vispār kādreiz notiks, ienestu 30 līdz 60 miljonu ASV dolāru lielu peļņu. Lai arī cik reāli liktos šāds mačs, vismaz pagaidām liekas, ka šī cīņa paliks tikai uz papīra.

Izmantotie resursi:
MMA Mania, UFC news, results, videos, rumors,...

     [+] [-]

, 2017-03-08 11:27, pirms gada
ak dievs pasaule cer par meivezera un īru rūķa cīņu pffff rižajam retardam nav īpaši daudz izredžu

Tev jābūt autorizētam,