Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Skujiņš Salaspilī aizstāvēs savu Latvijas čempiona titulu MMA

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Skujiņš Salaspilī aizstāvēs savu Latvijas čempiona titulu MMA
Roberts Skujiņš
Foto: Uģis Grantiņš

Šo sestdien Salaspils sporta hallē Latvijas čempions MMA vieglajā svarā (- 70 kg) Roberts Skujiņš (6-8-1) aizvadīs sava titula pirmo aizstāvības cīņu un tiksies ar bijušo Latvijas pusvidējā (- 77 kg) svara čempionu Didzi Verbicki (2-3).

Divdesmit deviņus gadus vecais jelgavnieks Roberts Skujiņš par Latvijas vieglā svara čempionu tika kronēts 2015. gada novembrī Tukumā, smagā trīs raundu cīņā pēc punktiem uzvarot citu bijušo šī titulu turētāju Mihailu Zabajevu (7-6).

Pēc tam viņš noslēdza līgumu ar vācu MMA organizāciju “Superior FC” un mēģināja izkarot sev ceļu jau uz nopietnāku titulu. Diemžēl Roberta plānus pabojāja ārvalstīs vairāki piedzīvotie zaudējumi.

Vēl joprojām Skujiņš tiek uzskatīts par valsts vienu no labākajiem vieglā svara MMA cīkstoņiem, kaut vai tādēļ, ka viņa statistikā ierakstīti panākumi pār jau pieminēto Zabajevu, Galoru Bofano (4-2), Jaroslavu Poborski (27-42-1) un neizšķirts cīņā ar Semiju Ben Amoru (6-0-1).

Sestdien jelgavnieks aizvadīs sava Latvijas čempiona titula pirmo aizstāvības maču, kurā krustos dūres ar valmierieti Didzi Verbicki.

Divdesmit astoņus gadus vecais Verbickis ir ciets rieksts. Agrāk viņš startēja vienu svara kategoriju augstāk, bet tagad valmierietis cīnās vieglajā svarā. Savulaik viņš, pat uzvarot Alekseju Povulanu (5-6) tika kronēts arī par Latvijas čempionu pusvidējā svarā. Pēdējā cīņā, kuru viņš aizvadīja Polijā, Didzis uzvarēja Lukašu Sobiepanu (1-4).

Izmantotie resursi:
Tapology | The MMA Network