Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Habibam izmaksās pusi honorāra, abu diskvalifikācijas pagarinātas

Jānis Freimanis

Habibam izmaksās pusi honorāra, abu diskvalifikācijas pagarinātas
Konors Makgregors pret Habibu Nurmagomedovu. Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Nevadas štata Atlētu komisija pagarinājusi Habibam Nurmagomedovam un Konoram Makgregoram piespriestās diskvalifikācijas, kas tika piešķirtas incidentu dēļ pēc čempiona titula cīņas oktobra sākumā Lasvegasā.

Kā jau zināms, Nurmagomedovs pēc uzvarētās cīņas pārlēca pāri ringa žogam un metās virsū Makgregora komandai. Tikmēr ringā Makgregoram uzbruka Krievijas sportista pārstāvji.

Nevadas štata Atlētu komisija nolēma ļaut izmaksāt Nurmagomedovam miljonu ASV dolāru pusi no viņam par cīņu pienākošā honorāra. Pārējā summa tika ieturēta līdz pat decembrim, kad notiks disciplinārā sēde. Abi cīkstoņi ir aicināti apmeklēt noklausīšanos personiski.

Pagaidu diskvalifikācijas Habibs un Makgregors saņēma jau 15. oktobrī, bet tagad tās nolemts pagarināt līdz decembrim, kad ir paredzams, ka beidzot tiks pieņemts lēmums.

"Saprotu, ka Nevadas štata Atlētu komisija veic rūpīgu izmeklēšanu un esmu pārliecināts, ka tā dos labumu mana klientam," norādījis Makgregora menedžeris Odijs Atars. Tikmēr komisijas priekšsēdētājs Entonijs Marnels III norādījis - ja viņa rīcībā jau tolaik būtu bijuši videomateriāli, kādi ir tagad, viņš būtu ieturējis arī Makgregoram izmaksājamo honorāru.

Izmantotie resursi:
BBC Sport

     [+] [-]

, 2018-10-25 14:52, pirms 9 mēnešiem
Atlētu komisija

Vai tad komisijā sēž paši atlēti.?

Atlētiskā komisija tak