Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

MMA cīkstonis Jemeļjanovs “Ghetto Fight” turnīrā izcīna karjeras desmito uzvaru

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

MMA cīkstonis Jemeļjanovs “Ghetto Fight” turnīrā izcīna karjeras desmito uzvaru
Oļegs Jmeļjanovs. Foto: Ghetto Fight

Vakar Grīziņkalnā MMA turnīra “Ghetto Fight X” ietvaros Baltijas čempions smagajā svarā Oļegs Jemeļjanovs (10-2) trīs raundu cīņā pēc punktiem uzveica moldāvu Nikolaju Garbuzu (0-3), izcīnot savas karjeras desmito uzvaru.

“Laukuma saimnieks” Jemeļjanovs cīņu iesāka sev neraksturīgi mierīgā manierē, respektējot pretinieku, necentās iziet uz atklātu cīņu, bet taktiski gaidīja momentu, kad Garbuzs kļūdīsies, taču arī moldāvs nemēģināja riskēt.
Otrajā raundā cīņas temps pieauga, aktīvāk sāka uzbrukt Latvijas sportists, trāpot pretiniekam pāris spēcīgu sitienu galvas rajonā un strādāja, izmantojot efektīvas sitienu kombinācijas, taču moldāvu šie sitieni nesatricināja.

Trešajā raundā vienā no epizodēm abiem smagsvariem nonākot parterā, Oļegam bija iespēja beigt cīņu pielietojot žņaugšanas paņēmienu, taču Nikolajs Garbuzs izturēja vietējā sportista ofensīvu un cīņas rezultāta noskaidrošanai bija jāskatās sānu tiesnešu piezīmēs.

Visi trīs sānu soģi vienbalsīgi lēma, ka uzvaru pēc punktiem šajā mačā izcīnījis Oļegs Jemeļjanovs, kuram šī bija desmitā uzvara divpadsmit aizvadītajās divkaujās.

“Pieturējos pie iepriekš izstrādāta plāna. Nemēģināju riskēt. Vairāk gaidīju, ko darīs pretinieks, taču arī viņš bija piesardzīgs. Trešajā raundā bija iespēja beigt cīņu priekšlaicīgi, taču Garbuzam izdevās izsprukt no mana satvēriena,” pēc cīņas komentēja Jemeļjanovs, kuram ir izteikt līguma piedāvājumi no ASV bāzētās organizācijas PFL, kā arī no Krievijas organizācijas ACA.

Leisāns šokē un smagi nokautē Kostinu

Vienu lielākajiem pārsteigumiem pasākumā sarūpēja jūrmalnieks Artūrs Leisāns (3-3), kurš dūres krustoja ar līdz tam zaudējuma garšu neizbaudījušo Krievijas sportistu Konstantīnu Kostinu (1-1).

Jau pirms cīņas, izteikts favorīt uz papīra bija Kostins, kurš savu favorīta statusu nodemonstrēja pirmajā raundā, taču uz otro raundu krievam izturības rezerves bija krietni patukšotas, ļaujot Liesānam atgūt zaudētos punktus.

Uz trešo raundu Konstantīns Kostins iznāca ar jauniem spēkiem un kontrolēja cīņas gaitu, taču vienā sitienu apmaiņas brīdī pieļāva kļūdu un izlaida spēcīgu sitienu, pēc kura atradās uz ringa dēļiem. Uzvaru ar nokautu trešajā raundā izcīnīja Artūrs Leisāns, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Pēc uzvaras Liesāns izteicienos bija īss un kodolīgs: “Paldies visiem, kas ticēja, vēl lielāks paldies tiem, kas neticēja.”

“FREON: Ghetto Fight X” rezultāti:

disciplīnaUzvarētājsZaudētājsMetodeRaundsLaiks
ProOļegs JemeļjanovsNikolai Garbuz (Moldova)Dcision35:00
ProDidzis VerbickisVladislav Vaygel (Krievija)Decision (split)35:00
ProArtūrs LeisānsKonstantins Kostin (Krievija)KO30:38
ProPāvels BaženovsAlexandru Rotari (Rumānija)TKO11:58
ProRihards BiģisAlexander Savotin (Ukraina)TKO11:13
ProNaglis Kanišauskas (Lietuva)Armands TīlensSubmission (rare naked choke)14:12
AmateurNikolajs MihelsIgor Kishnyakov (Moldova)Decision43:00
AmateurFarruh Saydullaev (Uzbekistāna)Mihails AņisimkovsTKO (injury)11:08
AmateurVladislavs GusevsErikas Bruzikas (Lietuva)submission (armbar)12:03
AmateurMaksims RižovsSaidhon Saidhadzhaevsubmission (armbar)11:16
AmateurMārtiņš SemjonovsŅikita Glotovssbmission (triangle choke)22:17
AmateurAigars MilenbergsValērijs TušinovsDecision33:00

     [+] [-]

, 2019-08-25 15:27, pirms gada
A tur bija rings un dēļi..?