Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Latvija pieteikusies rīkot 2020. gada Eiropas čempionātu džudo kadetiem

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvija pieteikusies rīkot 2020. gada Eiropas čempionātu džudo kadetiem
Latvijas Džudo federācijas un Eiropas Džudo savienības tikšanās. Foto: judo.org.lv

Latvija pieteikusies 2020. gadā organizēt Eiropas čempionātu džudo kadetiem, turklāt vai šajā cīņā izdosies uzvarēt kļūs zināms jau šomēnes.

Eiropas čempionāta junioriem ietvaros Latvijas Džudo federācijas (LDF) valde un administrācija tikusies ar Eiropas Džudo Savienības (EJU) prezidentu Sergeju Soloveičiku un EJU komisiju locekļiem, lai prezentētu pieteikumu 2020. gadā rīkot Eiropas čempionātu kadetiem Latvijas galvaspilsētā Rīgā.

Tikšanās laikā LDF prezentēja video rullīti ar informāciju par galvaspilsētu, izmitināšanas iespējām, transporta infrastruktūru, kā arī džudo sporta veida attīstību mūsu valstī.

Vai Latvijai iegūs iespēju rīkot Eiropas čempionātu kadetiem 2020. gadā būs zināms septembra beigās pēc pasaules čempionāta Baku. Pasaules čempionāts Latvijas sportistiem sākas pirmdien, kad uz starta iziet pirmais mūsu valsts pārstāvis Dāvis Dūda.

Izmantotie resursi:
Latvijas Džudo federācija - Jaunumi - Iesniegts...