Cīņu šovā "Ringa kareivji" profesionālajā boksā debitēs Artjoms Mironcevs

Cīņu šovā "Ringa kareivji" profesionālajā boksā debitēs Artjoms Mironcevs

Cīņu šovā “Ringa kareivji” profesionālajā boksā debitēs Artjoms Mironcevs Sestdien, 29. aprīlī Jēkabpils sporta namā notiks cīņu šovs “Ringa kareivji”, kurā pirmo profesionālo boksa cīņu aizvadīs pieredzes un sasniegumiem bagātais Latvijas cīkstonis Artjoms Mironcevs.

Līdz šim amatieru līmenī Artjoms Mironcevs aizvadījis 72 kikboksa/”muay thai” cīņas, no tām 62 guvis uzvaras. Mironcevs ir Baltijas čempions, 2005. gada Polijas Kikboksa čempionāta uzvarētājs un 2007. gadā Taizemē izcīnījis trešo vietu “Muay Thai” čempionātā Taizemē. Viņš ir četrkārtējs Latvijas čempions kikboksā (WAKO), kā arī Latvijas čempions pēc Taizemes boksa, Džiu Džitsu un pankroteona noteikumiem. Kikboksā/”muay thai” cīņās Mironcevs guvis pieredzi arī profesionālā līmenī: 20 cīņās izcīnījis 15 uzvaras. Mironcevs ir Eiropas čempions EMF (European Muaythai Federation), Latvijas čempions Taizemes boksa un K1 disciplīnās, trešās vietas ieguvējs TNA Krievijā, starptautisko turnīru laureāts Latvijā, Krievijā, Anglijā un Igaunijā.

Nākamais solis cīkstoņa karjerā ir debija profesionālajā boksā, kas notiks Jēkabpilī 29.aprīlī. Pretī Mironcevam stāsies cits Latvijas sportists – Pāvels Maslovs, kuram arī tā būs debija profesionālā līmenī. Līdz šim Maslovs amatieru līmenī aizvadījis 44 cīņas un 25 reizes ringu pametis uzvarētāja godā, turklāt astoņas uzvaras izcīnītas ar nokautu. Mironceva pretinieks var dižoties ar daudziem vērā ņemamiem tituliem: kopš 2002. gada viņš ir daudzkārtējs starptautisko turnīru uzvarētājs Baltijā un Krievijā. Vēl bez Mironceva un Maslova ringā tiksies arī citi Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas labākie cīkstoņi. Lielākā daļa sportistu ir boksa sporta meistari vai boksa sporta meistara kandidāti. Latviju pārstāvēs tādi Latvijas boksa izlases pārstāvji, kā Andrejs Nikolajevs, Edgars Koržeņevskis, Evanders Servuts u.c.

Kopumā skatītājus priecēs vairāk kā desmit bezierunu cīņas pēc boksa un K1 noteikumiem, tajā skaitā arī dāmu dueļi. Uzstāsies seksīgas ringa meitenes, skatītāji varēs piedalīties dažādos spēka un veiklības pārbaudījumos. Jēkabpils sporta namā būs nokaitēta atmosfēra jo gaidāms šajā reģionā vēl nebijuša mēroga cīņu šovs!

Cīņu šovu atbalsta: Latvijas Boksa Federācija, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, viesnīca Daugavkrasti, XL Enerģijas dzēriens, Budoland, Amerikāņu ātrās ēdināšanas restorāns “Road cafe”.

Informē: Radio1, Mūzikas Video Kanāls, laikraksts “Ceturtdiena”, sportacentrs.com
Izvēlies laicīgi labākās vietas “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās vai bilesuparadize.lv!

Vairāk informācijas: Warriors of the Ring - Cīņu Šovs

     [+] [-]

, 2017-04-21 14:52, pirms gada
Un nav neviena raksta par LNK boxing vakaru 22.04.2017 datuma kas un pret ko tur cinisies?

     [+] [-]

, 2017-04-21 21:35, pirms gada
Protams, ka nav, lasītājiem pašiem jādalās ar informāciju

Šeit: BoxRec Calendar 2017-04-21

Mironcevs stiprs puika, domāju, ka sevi labi parādīs

Tev jābūt autorizētam,