Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Grigorjeva: "Tokijas olimpiskajās spēlēs ceru piepildīt sapni par medaļu"

Grigorjeva: "Tokijas olimpiskajās spēlēs ceru piepildīt sapni par medaļu"
Anastasija Grigorjeva
Foto: Sergejs Kuzņecovs, 7sport.lv

Titulētā brīvās cīņas cīkstone Anastasija Grigorjeva sarunā ar Laumu Ozolu atklāj, ka sportā grūtākais ir pieņemt zaudējumu, lasāms laumaozola.lv vietnē. Ieguldītais darbs jāprot novērtēt un jākoncentrējas uz pozitīvo.

Grigorjeva izcīnījusi daudzas medaļas un nav gatava apstāties. "Treneri un cilvēki, kuri ir man blakus, iemācīja un vēl joprojām māca, ka savs ieguldītais darbs ir jānovērtē. Ir jābūt pateicīgam par saviem rezultātiem, turklāt vairāk ir jākoncentrējas uz pozitīvo, uz to, kas tev sanāk, nevis visu laiku pārdzīvot par to, kas nav sanācis. Man blakus ir tik fantastiski treneri, draugi, atbalstītāji, kuri turpina ticēt, ka vēl neesmu izsmēlusi savu potenciālu un galvenās uzvaras ir priekšā. Domāju, ka tieši tāpēc vēl esmu sportā," atzīst Anastasija Grigorjeva un saka paldies šiem cilvēkiem.

"Svarīgākais cilvēks, pateicoties kuram, es tagad esmu šajā sportā, viennozīmīgi ir [pirmā trenere] Ļubova Kopilova, jo tieši viņa, neskatoties uz manām ntajām aiziešanām no sporta, katru reizi vilka mani atpakaļ, ticot, ka es tiešām būšu zelta vērta."

Kas sportā ir grūtākais? "Sarežģīti pateikt, kas ir tas visgrūtākais, jo no sākuma viss izskatās grūti. Jebkuram sportistam droši vien grūtākais ir pieņemt zaudējumu, jo dažreiz gadās arī tā, ka it kā visu izdarīji pareizi, sagatavošanas procesā "nopahāji" uz 200%, bet pie medaļas netiki. Dažreiz grūtākais ir tā arī neatrast iemeslu, kāpēc esi zaudējis vai kāpēc kaut kas nav sanācis. Droši vien kaut kādas lietas mūsu dzīvē vienkārši ir jāpieņem," atzīst sportiste.

Ko sagaidīt no Anastasijas Grigorjevas nākotnē? "Ja vien es varētu iedomāties, ko no sevis sagaidīt! Ceru, ka 2020. gada olimpiskajās spēlēs Tokijā man tomēr izdosies piepildīt sen loloto sapni par medaļu," saka cīkstone, kura arī sapņo kļūt par ziedu veikala īpašnieci.

Izmantotie resursi:
laumaozola.lv

  +1 [+] [-]

, 2018-02-21 17:38, pirms 11 mēnešiem
ja man būtu jāizvēlas, tad ņemtu olimpisko medaļu un atteiktos no ziedu veikala

  +3 [+] [-]

, 2018-02-21 17:41, pirms 11 mēnešiem
šogad jāņem zelts Eiropā un pjedestāls Pasaulē, tas ir reāli

  +2 [+] [-]

, 2018-02-21 17:51, pirms 11 mēnešiem
Vietām visai labas filozofiskas tēzes. Vērts pierakstīt!

  +1 [+] [-]

, 2018-02-21 18:01, pirms 11 mēnešiem
ritenis rakstīja: ja man būtu jāizvēlas, tad ņemtu olimpisko medaļu un atteiktos no ziedu veikala
Medaļas ir pārvērtētas. Vairumam cilvēku nav vajadzīgas medaļas, bet gan pats ceļš no sākuma līdz tiem īsajiem mirkļiem uz pjedestāla. Un uzreiz pēc tam - nākamais mērķis. Medaļa kaut kur guļ un krāj putekļus. Bet uzvara, - uzvara pati par sevi ir svarīga!

  +1 [+] [-]

, 2018-02-21 18:20, pirms 11 mēnešiem
Lai Anastasijai izdodas!

P.S. Tajā saitē raksta apakšā ir pieejama daudz plašāka intervija.

     [+] [-]

, 2018-02-21 18:49, pirms 11 mēnešiem
Платить в двое меньше за электричество? Легко, но есть единственный секрет, как не нарушая законы платить в двое меньше при том же потреблении, вот почитайте ЛЕГАЛЬНАЯ ЭКОНОМИЯ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ - РЕАЛЬНА! Я уже давно пользуюсь, знакомый электрик одобрил такой метод и, даже, себе поставил!