Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Skujiņa gatavojas startam Polijas cīņas līgā

Skujiņa gatavojas startam Polijas cīņas līgā
Anastasija Grigorjeva, federācijas prezidents Dzintars Urbančiks, Laura Skujiņa
Foto: Ilmārs Znotiņš, Latvijas Cīņas fed.

2014. gada pasaules čempionāta bronzas medaļniece brīvajā cīņā Laura Skujiņa sarunā ar Sportacentrs.com atklāj, ka pēc nelielas operācijas gatavojas startiem Polijas līgā, kas sāksies septembrī. Mūsu cīkstone nepiedalīsies pasaules čempionātā, kas nākamedēļ risināsies Francijas galvaspilsētā Parīzē.

Kā jau ziņots, 2017. gada Eiropas čempionātā Laura Skujiņa aizcīnījās līdz bronzas finālam, kur pēdējās sekundēs piedzīvoja zaudējumu un finišēja piektajā vietā. Šis panākums ļauj pretendēt uz nākamās sezonas Latvijas Olimpiskās vienības B sastāvu.

21.-26. augusta pasaules čempionātā Latviju pārstāvēs tikai Anastasija Grigorjeva, Ņikita Masjuks un Aleksandrs Jurkjans, izlases ilggadējā dalībniece Laura Skujiņa tur necīnīsies. "Jau gada sākumā viss tika likts uz Eiropas čempionātu, kas maijā norisinājās Serbijā," skaidro cīkstone. "Neesmu Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā, tāpēc gatavošanās un piedalīšanās sacensībās izmaksā ļoti dārgi. Federācija finansiāli palīdzēja sagatavoties Eiropas čempionātam, apmaksāja sagatavošanās nometnes un dalību šajās sacensībās."

Jūlijā tika veikta neliela operācija, lai atrisinātu problēmu, kas "mocīja jau krietnu laiku," informē sportiste. "Tagad trenējos un gatavojos startēt Polijas klubu līgā, kas sāksies no septembra." Polijas cīņas līgā latviete pārstāvēs "Budowlani Lodz" klubu.

Atgādinām, ka 2016. gada Eiropas čempionāts risinājās "Arēnā Rīga", mūsu cīkstonei toreiz tas vairāk bija pirmais pārbaudes turnīrs pēc atveseļošanās, līdz ar to tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā cīņā. Savulaik tika lēsts, ka Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs vismaz divi sportisti, tomēr Laura Skujiņa pēc savainojuma nepaspēja atgūt sportisko formu. Tādējādi neizdevās iekļūt 2017. gada Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā.

Laura Skujiņa darbojas arī kā trenere un pērnā gada rudenī tika ievēlēta Latvijas Cīņas federācijas valdē.

  +1 [+] [-]

, 2017-08-18 15:19, pirms gada
pareizi, kāda jēga tērēt naudu pasaules čempionātam, ja B sastāvs jau nodrošināts?
labāk braukt peļņā uz Poliju!

     [+] [-]

, 2017-08-23 19:36, pirms gada
ikri rakstīja: pareizi, kāda jēga tērēt naudu pasaules čempionātam, ja B sastāvs jau nodrošināts?
labāk braukt peļņā uz Poliju!
Skujiņa pieiet pragmatiski, nav vairs tas vecums, kad var haotiski mētāties pa pasauli.

Tev jābūt autorizētam,