Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Borodavko Jekaterinburgā pārspēj Rio olimpisko medaļnieku

Borodavko Jekaterinburgā pārspēj Rio olimpisko medaļnieku
Jevgeņijs Borodavko un Sirils Marē
Foto: IJF

Urālu lielākajā pilsētā Jekaterinburgā risinās "Grand Slam" posms džudo. Latvijas labākais džudists Jevgeņijs Borodavko šodien pieveica Riodeženeiro olimpiādes bronzas medaļnieku Sirilu Marē, taču pēc tam piedzīvoja divus zaudējumus un ierindojās septītajā vietā.

100 kg turnīrā piedalījās 24 džudisti. Pasaules ranga 25. numurs Jevgeņijs Borodavko pirmajā kārtā pievarēja nomināli vājāko rumāni Jonutu Vasianu (#208). Otrajā mačā bija jāspēkojas ar Riodeženeiro olimpiādes bronzas medaļnieku Sirilu Marē no Francijas (#14). Kā jau ziņots, pērnā gada pasaules čempionātā mūsu sportists sarūpēja pārsteigumu un izslēdza titulēto francūzi, izraujot uzvaru divas sekundes pirms cīņas beigām. Šoreiz mūsu sportists laicīgāk ieguva pārsvaru un galu galā atkal izrādījās mazliet pārāks.

Jekaterinburgas "Grand Slam" grupas finālā Jevgeņijs Borodavko cīnījās ar ilggadējo oponentu Tomā Ņikiforovu no Beļģijas (#10). Pēdējā laikā labāk bija sekmējies gados jaunākajam pretiniekam, arī šodien nācās piekāpties. Bronzas turnīra pusfinālā mūsu džudists zaudēja austrietim austrietim Laurinam Bēleram (#23), kurš bija pārāks arī pirms dažām nedēļām Diseldorfā. Līdz ar to šodien sanāca septītā vieta.

Kā jau ziņots, februārī Latvijas labākais džudists palika bez panākumiem arī Parīzes "Grand Slam" un Diseldorfas "Grand Slam". Borodavko ir trīskārtējais Eiropas bronzas medaļnieks (2009, 2011, 2013).Sirils Marē un Jevgeņijs Borodavko - cīņa Jekaterinburgā

Izmantotie resursi:
live.ijf.org