Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Tims Silvia: „Es Arlovski nokautēšu!”

Tims Silvia: „Es Arlovski nokautēšu!”

Andrejs Arlovskis (no kreisās) un Tims Silvia
Foto: sherdog.com

Bijušais UFC smagā svara čempions Tims Silvia (31-7), kuram 31. augustā šova „One FC 5 - Pride of a Nation” ietvaros ceturto reizi notiks cīņa ar citu bijušo šā paša titula turētāju Andreju Arlovski (17-9-0), pārliecināts, ka baltkrievs atkal kritīs no viņa rokas.

„Nav noslēpums, ka mēs ar Arlovski viens otru nemīlam, bet fakts, ka mēs jau trīs reizes ar viņu esam cīnījušies, tikai saasina naidu. Viņš ir kā tarakāns, kurš nepārtraukti lien manā galvā,” izteicies divkārtējais UFC smagā svara titula ieguvējs Tims Silvia.

„Es nokautēju Arlovski mūsu otrajā cīņā un nodarīju viņam lielus bojājumus trešajā, bet kad vajadzēja sisties ceturto reizi – viņš aizmuka. Nu ko, šoreiz es viņu nokautēšu atkal.”

„Man liekas, ka Andrejs ir pazaudējis pārliecību par saviem spēkiem. Viņa zods vairs nav tāds kā agrāk. Arlovskis pēdējā laikā līdz ko uzņem spēcīgu sitienu slēdzas laukā. Bet es situ spēcīgi!”

Izmantotie resursi:
UFC blog for UFC news, UFC rumors, fighter...

     [+] [-]

, 2012-08-16 08:41, pirms 6 gadiem
Nokautēt Arlovski ir tik pat liels sasniegums, cik nopirkt maizes batonu.

     [+] [-]

, 2012-08-17 21:35, pirms 6 gadiem
Luca Toni rakstīja: Nokautēt Arlovski ir tik pat liels sasniegums, cik nopirkt maizes batonu.
Vai tik mums nav asprātis

     [+] [-]

, 2012-08-18 20:39, pirms 6 gadiem
marc rakstīja: Vai tik mums nav asprātis
ir, ir asprātis. bet taisnība vien' ir. Arlovskis ir bezmazvai kā invalīds būrī ar to zodu.

Tev jābūt autorizētam,