Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Džudistam Jarockim septītā vieta Eiropas junioru kausā

Džudistam Jarockim septītā vieta Eiropas junioru kausā
Vladlens Jarockis (otrais no kreisās) aprīlī pēc kļūšanas par Eiropas jaunatnes čempionu

Latvijas džudists Vladlens Jarockis svētdien Kauņā izcīnīja septīto vietu Eiropas junioru kausa izcīņas posmā.

Jarockis startēja svara kategorijā virs 100 kilogramiem, kur vispirms uzvarēja pirmajā apakšgrupas cīņā, bet pēc tam zaudēja finālā. Savukārt gandarījuma turnīrā viņš cieta neveiksmi jau pirmajā cīņā. Tā kā šajā svara kategorijā ierasti ir salīdzinoši mazāks dalībnieku skaits, viens panākums Jarockim deva septīto vietu.

Vēl svētdien svarā līdz 81 kilogramam divās cīņās uzvarēja Daniils Smikovskis, kamēr Aleksandrs Lapsiņš bija labākais vienā cīņā,bet pēc tam zaudēja arī gandarījuma turnīra pirmajā duelī, savukārt bez panākumiem palika Aleksejs Zarudņevs. Savukārt dāmām kategorijā līdz 63 kilogramiem bez uzvarām palika Miļena Rinkeviča.

Turnīrs sākās vēl sestdien, kad svara kategorijā līdz 66 kilogramiem triumfēja Artjoms Galaktionovs.

Aprīļa vidū Jarockis kļuva par Eiropas jaunatnes čempionu sambo, kamēr Rinkeviča un Galaktionovs izcīnīja bronzas medaļas.