MMA cīkstonis Mihails Cirkunovs nākamo cīņu aizvadīs Zviedrijā

MMA cīkstonis Mihails Cirkunovs nākamo cīņu aizvadīs Zviedrijā

Mihails Cirkunovs
Foto: MMASucka.com

Kanādā dzīvojošais Latvijas pussmagā svara (-93 kg) MMA cīkstonis Mihails Cirkunovs (13-2) savu nākamo cīņu aizvadīs 28. maijā Zviedrijā notiekošajā cīņu šovā “UFC Fight Night 109”, kurā krustos dūres ar šveicieti Volkanu Ozdemiru (13-1).

Priekš trīsdesmit gadus vecā Cirkunova, kurš visas savas iepriekšējās MMA cīņas aizvadījis ASV un Kanādā, šī būs pirmā parādīšanās Eiropas publikas priekšā.

Mihails Cirkunovs UFC rindās debitēja 2015. gada augustā, uzvarot Danielu Džoliju (5-2), bet pēc tam sekoja uzvaras pār Aleksu Nikolsonu (7-3), Ionu Kutelabu (12-3) un Ņikitu Krilovu (21-5). Tādā veidā Latvijas sportists atstrādāja ar UFC noslēgto pirmo līgumu, kurš bija parakstīts uz četrām cīņām.

Nesen Latviju pārstāvošais sportists atjaunoja līgumattiecības ar pasaules vadošo MMA organizāciju un tagad gatavojas nākamajam izaicinājumam - divkaujai ar divdesmit septiņus gadus veco Volkanu Ozdemiru.

Šveicietis tāpat kā Cirkunovs profesionālajā MMA debitēja 2010. gadā. Karjeras sākumā viņš cīnījās zem reģionālo organizāciju karogiem Eiropā, līdz 2013. gadā ar iekrātu deviņu cīņu uzvaru sēriju tikpat aizvadītajos mačos, viņu pamanīja pasaules otra lielākā MMA organizācija “Bellator”.

Šīs organizācijas rindās viņš aizvadīja tikai divus mačus. Pirmajā viņš bija pārāks pār Džošu Lenīru (8-10), bet otrajā atzina Kellija Anunsdona (9-3) pārākumu, kas viņam vēl joprojām ir vienīgais statistikā ierakstītais zaudējums.

UFC šveicieti uzrunāja šā gada sākumā, piedāvājot divkauju ar bijušo pagaidu UFC pussmagā svara čempiona titula pretendentu Ovinsu Santpru (19-10), kurā diezgan sensacionāli pēc punktiem ar dalītu tiesnešu lēmumu izcīnīja uzvaru.

Jāpiezīmē, ka Cirkunova – Ozdemira divkauja būs iesildošais mačs pirms cīņu šova “UFC Fight Night 109” vakara centrālās cīņas, kurā aci pret aci stāsies bijušie UFC pussmagā svara čempiona titula pretendenti Aleksandrs Gustafsons (17-4) ar Gloveru Teikseiru (26-5).

Izmantotie resursi:
Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...

Kurš uzvarēs šajā cīņā?

  • 83

  • 0

  • 1


     [+] [-]

, 2017-03-14 09:11, pirms gada
Kāds zina, kādās cenās būs events?

  +1 [+] [-]

, 2017-03-14 09:34, pirms gada
Braucam atbalstīt Mišu!
Uz prāmja visi pierīsies, ufc noskaņās izplūksies 😃

     [+] [-]

, 2017-03-14 11:35, pirms gada
Gūža rakstīja: Kāds zina, kādās cenās būs events?
biļetes sāks tirgot tikai no 31. marta. taču fight night šovu biļešu cenas parasti, ja nemaldos, ir no 40$ - 250$ apmēram, atkarībā no atrašanās vietas arēnā.

     [+] [-]

, 2017-03-14 12:45, pirms gada
Gūža rakstīja: Braucam atbalstīt Mišu!
Uz prāmja visi pierīsies, ufc noskaņās izplūksies 😃
izcils plāns, i'm in

Tev jābūt autorizētam,