Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Arī cīkstonis Samušonoks Tallinā pārvar vienu pasaules junioru čempionāta kārtu

Ints Megnis
Ints Megnis

Arī cīkstonis Samušonoks Tallinā pārvar vienu pasaules junioru čempionāta kārtu
Ivars Samušonoks. Foto: imago images / Kadir Caliskan

Latvijas jaunais cīkstonis Ivars Samušonoks otrdien Tallinā uzvarēja pirmajā cīņā pasaules junioru čempionātā, bet pēc tam piedzīvoja neveiksmi astotdaļfinālā.

Brīvās cīņas turnīrā svara kategorijā līdz 86 kilogramiem Samušonoks kvalifikācijas kārtā līdzīgā cīņā uzvarēja turku Čagri Džanu Bayramu, kurš savulaik ticis pie medaļas Eiropas kadetu čempionātā, bet astotdaļfinālā pārliecinoši zaudēja krievam Aļikam Šebzuhovam, duelim otrajā daļā tiekot apturētam, kad pretinieka pārsvars bija sasniedzis desmit punktus.

Vēlāk vakarā spēcīgais Šebzuhovs sasniedza turnīra finālu, kas nozīmē, ka trešdien Samušonokam būs iespēja piedalīties gandarījuma turnīrā un cīnīties par bronzas medaļu. Tā pirmajā kārtā viņš spēkosies ar Bilgunu Bajarsaihanu no Mongolijas, bet, lai tiktu pie godalgas, Samušonokam nepieciešms izcīnīt vēl trīs panākumus.

Kā vēstīts, pirmdien turnīra ievadā vienā duelī uzvarēja arī Latvijas cīkstonis Pjotrs Golubevs, kurš sacentās brīvās cīņas turnīrā svara kategorijā līdz 70 kilogramiem.

Pasaules junioru čempionātā Tallinā, kas risināsies visu šo nedēļu, Latviju kopā pārstāvēs četri sportisti. Kā nākamā trešdien uz paklāja kāps Raivita Timofejeva..