Gastelums nokautē bijušo UFC čempionu Belfortu

Gastelums nokautē bijušo UFC čempionu Belfortu

Kelvins Gastelums
Foto: sherdog.com

Vakarnakt Brazīlijā notiekošā cīņu šova “UFC Fight Night 106” vakara centrālajā mačā amerikānis Kelvins Gastelums (15-2) pirmajā raundā nokautēja bijušo UFC pussmagā svara čempionu Vitoru Belfortu (25-14), sarūpējot brazīlietim trešo zaudējumu pēc kārtas.

Divdesmit piecus gadus vecajam amerikāņu sportistam Kelvinam Gastelumam pietika tikai ar vienu raundu, lai uzvarētu vienu no pasaules slavenākajiem MMA cīkstoņiem, trīsdesmit deviņus gadus veco bijušo UFC čempionu Vitoru Belfortu.

Cīņu kā favorīts iesāka vietējās publikas mīlulis, bijušais UFC čempions Belforts, kurš daudz spēlēja uz skatītājiem izmetot pa pāri grieztajiem sitieniem ar kāju, taču zaudējot uzmanību. Brazīlietis izlaida Gasteluma raidītu sitienu ar roku, un nonāca uz ringa dēļiem.

Realitātes šova “The Ultimate Fighter 17” uzvarētājam Kelvinam Gastelumam šī bija jau trešā izcīnītā uzvara pēc kārtas, bet kā nākamo viņš vēlas divkauju ar citu MMA sporta leģendu, bijušo UFC vidējā svara čempionu Andersonu Silvu (34-8).

Vitors Belforts, kurš 1. aprīlī svinēs četrdesmit gadu jubileju, pēc šīs sakāves, kas viņam ir jau trešā pēc kārtas, paziņoja, ka aizvadīs vēl vienu cīņu, un tad došoties pensijā.

Izmantotie resursi:
Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...

Tev jābūt autorizētam,