Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Galaktionovam zelts Eiropas kausa posmā kadetiem

Galaktionovam zelts Eiropas kausa posmā kadetiem
Artjoms Galaktionovs (vidū)
Foto: Latvian JUDO Federation

Jaunais Latvijas džudists Artjoms Galaktionovs sestdien Lietuvas pilsētā Kauņā notikušajā Eiropas kausa posmā kadetiem izcīnīja uzvaru svara kategorijā līdz 66 kilogramiem.

Galaktionovs vispirms tika galā ar īru vienaudzi Kelumu Nešu, tad uzveica nīderlandieti Joeri Van Opstalu, bet tad arī citu Nīderlandes sportistu Jobu Hansenu. Pusfinālā Artjoms uzveica Dānijas pārstāvi Jonasu Čajkovski, bet finālā tika
galā ar baltkrievu Dzmitriju Mužailu.

Cits Latvijas sportists Artūrs Kusiņš uzveica nīderlandieti Niku Vijersu, bet otrajā kārtā piekāpās Maiklam Fraieram no Lielbritānijas.

Kategorijā līdz 73 kilogramiem vislabāk sekmējās Artūram Danielam Rižijam, kuram pirmā kārta bija brīva, bet izdevās pārvarēt arī otro un zaudējums tika ciests trešajā kārtā un beigās devītā vieta kopvērtējumā. Ričards Krūklis un Renārs Hans zaudēja jau pirmajā kārtā.

Sandro Razmadze, Maksims Jeļinskis un Uldis Nartišs startēja kategorijā līdz 60 kilogramiem un visi zaudēja jau savās pirmajās cīņās.

Izmantotie resursi:
IJF live results