Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

13. augustā Rīgā notiks pankrationa sacensības “Ghetto Fight Vol.2”

Renārs Buivids
Renārs Buivids

13. augustā Rīgā notiks pankrationa sacensības “Ghetto Fight Vol.2”
"Ghetto Fight" Grīziņkalnā, "Ghetto Games" kolizejā
Publicitātes foto

Pirmdien, 13.augustā Rīgā, Grīziņkalnā norisināsies starptautiskās pankrationa sacensības “Ghetto Fight Vol.2”. Vairāku stundu garumā speciāli izveidotā būrī sacentīsies vairāk kā 50 sportisti no dažādām valstīm, notiks cīņa par Eiropas Čempiona titulu kadetiem (14-15 gadu vecuma grupā).

“Ghetto Fight” ietvaros notiks divu komandu cīņa “Latvija pret Eiropu”. Latviešu pankrationa cīkstoņi dosies deviņās cīņās ar konkurentiem no Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Krievijas, Moldovas un Rumānijas.

“Pankrations atšķiras no citiem cīņas mākslas veidiem ar to, ka šajā cīņas formā var izmantot jebkādu spēka un cīņas tehniku. Astoņstūra būra iekšpusē notiek grūta un nežēlīga cīņa. Konkurenti ciena viens otru ne tikai būra iekšpusē, bet arī ārpus tā. Es aicinu visus nākt un to redzēt dzīvē,” stāsta “Ghetto Fight” organizators Manvels Isadžajans.

“Ghetto Fight Vol.2” piedalīsies vairāki spilgti dalībnieki. Piemēram, Pāvels Bažanovs. kurš nekad nav zaudējis šo sacensību turnīros. Dalībnieku vidū būs arī Didzis Verbitskis - daudzkārtējs starptautisko pankrationa turnīru čempions, kā arī Arzu Jarafovs - azerbaidžāņu izcelsmes latvietis un ļoti spēcīgs cīkstonis. Turnīrā piedalīsies arī brāļi Prohorovi - trīs pārstāvji no vienas ģimenes, kuri cīnīsies vienā konkurencē. Savukārt, jauno cīkstoņu kategorijā sacentīsies visi Latvijas labākie pankrationa junioru izlases cīkstoņi - Andrejs Koroļevs, Maksims Rižovs, Aleksandrs Krasjanks un Artjoms Muižnieks.

Pasākuma sākums plkst.17:00, Grīziņkalnā, "Ghetto Games" Kolizejā (adrese: Pērnavas iela 42, Rīga).

Jūnijā veiksmīgi norisinājās “Ghetto Fight” pirmais posms, kurā piedalījās vairāk nekā 50 dažādu valstu sportisti un pulcējās simtiem skatītāju.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

„Ghetto Games” un “Ghetto Fight”galvenie partneri: Rīgas dome, Rīgas Brīvostas pārvalde, "Latvijas Nafta".
„Ghetto Games” atbalsta: "Maxima", PF “Ķekava”, Latvijas Tautas Sporta asociācija, "Mārtiņa Beķereja", "Būvniecības ABC", "Mangaļi", Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Jaunatnes valsts programma.
Informatīvi atbalsta: Izdevniecība "Rīgas Viļņi”, "Sporta Avīze", Vides reklāma "JCDecaux", "Radio TEV", "TV24".

     [+] [-]

, 2018-08-10 19:45, pirms 9 mēnešiem
Meklējat puisi!
Es esmu Ayana, es esmu 21, jautrs, slaids un nav pieticīgs vispār))
Foto un tālruņa numurs anketā >>> 18pop.tk

     [+] [-]

, 2018-08-11 02:43, pirms 9 mēnešiem
Speciāli izveidotā būrī

Ta nu gan intriga, astoņstūris tak