Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Martinovskis starptautiskā kikboksa turnīrā WAKO "Turkish Open" izcīna 2.vietu

Martinovskis starptautiskā kikboksa turnīrā WAKO "Turkish Open" izcīna 2.vietu
Publicitātes foto

Noslēdzies starptautiskais turnīrs kikboksā WAKO "Turkish Open", kurā augsto 2.vietu trenera Sergeja Deņisova vadībā izcīnīja “Ventspils Kikboksa Leģions” sportists – Raimonds Martinovskis.

No 5. līdz 8. aprīlim Antālijā, Turcijā norisinājās kikboksa svētki – čempionāts, kurā 2535 sportisti no 26 pasaules valstīm visās kikboksa disciplīnās centās izcīnīt zelta medaļas. Starp sportistiem bija arī R.Martinovskis, kurām šī savā ziņā bija debija – ventspilnieks pirmo reizi cīnījās pieaugušo grupā: K-1 disciplīnā līdz 86 kg (viņam pašam ir vien 81 kg). Šajā kategorijā pavisam bija septiņi vīrieši. Kopā ar Treneri S.Deņisovu aizvadītas labas cīņas un parādīts labs sniegums:

• pusfinālā ar 3:0 Raimonds pieveica par sevi daudz lielāku un pieredzējušāku sportistu no Turcijas;
• arī fināla pretinieks bija no Turcijas. Diemžēl šajā cīņā tiesneši jau pirmajā raundā lika saprast, ka uzvara tiks mājiniekam. Tā arī bija – zaudējums pēc punktiem un mums – augstā 2.vieta!
• šajā svara kategorija bija arī Jordānijas un Turkmenistānas sportisti, bet viņi zaudēja jau 1.kārtā.

Treneris Sergejs Deņisovs: “Ņemot vērā, ka Raimonds pirmo reizi startēja vīriešu (pieaugušo) grupā, uzskatu, ka viņa sniegums ir labs. Septiņu vīriešu konkurencē viņš izcīnīja 2.vietu! Kam Raimonds zaudēja finālā? Esošajam Turcijas pro čempionam (tātad starp profesionāļiem). Loģiski, ka tiesneši mēģināja mājinieku izvilkt un Raimondam vienkārši neskaitīja punktus. Es nerunāju par zaudējumu, bet to – ka neskaitīja punktus. Tas nav nopietni.”

S.Deņisovs par punktu neskaitīšanu: “Iedomājieties situāciju: pie ringa stāv ekrāns, kurā sportists var redzēt savus punktus. Tu cīnies, trāpi pretiniekam, bet redzi, ka neko no tā neieskaita. Kāda sportistam var būt motivācija? Pēc cīņas rezultātiem sanāk, ka 3.raundā Raimonds vispār ne vienu reizi neiesita un netrāpīja pretiniekam! Tāpat vairākās jomās no sacensību rīkotāju puses bija pārkāpumi, tiesneši mums izteica brīdinājumus, ņēma nost punktus... Kaut ko tādu savā trenera karjerā piedzīvoju pirmo reizi.”

Raimonds Martinovskis: “Godīgi sakot, jūtos ļoti gandarīts par paveikto! Jā, diemžēl ir 2.vieta, bet zem šīs medaļas ir ļoti smags darbs treniņu zālē ne tikai fiziski, bet arī mentāli! Uzskatu, ka cīņu aizvadīju ļoti labi (vienmēr jau var labāk), un kopumā priekš debijas pieaugušo konkurencē bija labi! Vēlējos pateikties, galvenokārt, ģimenei un Trenerim, bez kuriem to nebūtu iespējams paveikt! Un, protams, paldies jums visiem, kuri sekoja un juta līdzi! Paldies, jums visiem par atbalstu!”

S.Deņisovs par turpmākajiem plāniem: “Šīs sacensības bija ģenerālmēģinājums pirms Pasaules kausa posma, kas pēc mēneša norisināsies Ungārijā. Uzskatu, ka tas ir izturēts. Vai mēs tur piedalīsimies, lemsim, kad Raimonds atgriezīsies skolā, jo viņam šogad jābeidz 12.klase – priekšā izlaiduma eksāmeni un tiem ir jāgatavojas.”

Vēlamies teikt paldies “Ventspils Augstas klases sportistu atbalsta programmai” par iespēju piedalīties šajā čempionātā! Un paldies visiem, kuri sekoja līdzi, sūtīja labus vārdus, atbalstīja! Mēs, “Ventspils Kikboksa Leģions”, esam ļoti lepni par mūsu Trenera un Raimonda sniegumu! Lai lepojas arī visa Ventspils un Latvija!

Informāciju sagatavoja:
Sergejs Deņisovs