Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Speciāli priekš “Milžu cīņām” Tukumā tapis iežogots cīņu būris

Speciāli priekš “Milžu cīņām” Tukumā tapis iežogots cīņu būris
Foto: sherdog.com

Palikusi tikai nedēļa līdz 11.novembrī Tukumā notiekošā starptautiskā cīņu šova „FREON: Klondaika Milžu cīņas 6” startam. Lai uzlabotu pasākuma kvalitāti, organizatori izlēmuši uzbūvēt jaunu UFC prasībām atbilstošu cīņu būri.

Cīņu būris priekš “Milžu cīņām” būvēts pēc amerikāņu MMA organizācijas UFC (Ultimate Fighting Championship) cīņu būra skicēm. Tas atbilst visiem starptautiskajiem standartiem.

Šīs sporta konstrukcijas būvniecību uzraudzīja Atis Gromovs sadarbībā ar sporta kluba „Tukuma Brāļi” konstruktoru Kārli Važu un kluba tehnisko direktoru Ilvaru Tabulevicu, kurš būvēja arī iepriekšējos divus klubam piederošos boksa ringus.

„Latvijā cīņu būris nav nekāds jaunums, taču tik liels vēl nekur nav bijis,” portālam Sportacentrs.com atklāja Važa. “Bija pienācis brīdis iet līdzi laikam. Tomēr mēs vairāk esam pazīstami kā MMA organizācija, tāpēc tas bija tikai loģisks solis ķerties klāt pie būra būvniecības.”

„Mūsu rīkoto pasākumu kvalitāte ar katru gadu tiek celta jaunā līmenī. Tiek pieaicināti aizvien nopietnāki un pasaulē zināmi sportisti, prasības aug, vajadzības arī.”

Kārlis Važa piezīmēja, ka specializētā cīņu būra tapšanā “Tukuma Brāļu” komandai palīdzēja arī bijušā UFC smagā svara cīkstoņa francūža Kristofa Midu padomi.

„Kristofs sagādāja būra skices. Viņš ieteica būra žogu jeb sietu nevis iegādāties veikalā, jo tas nav pietiekami drošs, bet atrast meistaru, kurš to uzpītu ar rokām. Mēs tādu atradām,” gandarījumu neslēpa Važa, kurš piebilda, ka visa cīņu būra konstrukcija tapusi gandrīz gada griezumā.

Jāpiezīmē, ka 11. novembrī plkst. 19:00 Tukuma Ledus Hallē (Stadiona iela 3) notiks starptautiskais cīņu sporta pasākums “Klondaika Milžu cīņas 6”, kurā piedalīsies sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Anglijas, Krievijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Uzbekistānas un Rumānijas.