Mirko Filipovičs izlēmis doties “pensijā”

Mirko Filipovičs izlēmis doties “pensijā”

Mirko Filipovičs
Foto: sherdog.com

Neilgi pēc uzvaras MMA turnīrā “Rizin FF Grand Prix 2016”, par aiziešanu no profesionālā cīņu sporta paziņojis četrdesmit divus gadus vecais horvātu smagā svara cīkstonis Mirko “Krokops” Filipovičs (35-11-2).

Filipovičs jau iepriekš divreiz gājis “pensijā”, taču abas reizes atgriezās ringā. 2011. gadā pēc uzkrātas trīs cīņu zaudējuma sērijas Krokops paziņoja, ka uz visiem laikiem pamet MMA sportu, un atgriezīsies kikboksā, bet pēc gada jau bija atpakaļ.

Otrreiz no MMA līdzjutējiem horvātu sportists atvadījās 2015. gadā, kad ASV Antidopinga Aģentūra (USADA) viņu pieķēra aizliegto vielu lietošanā. Taču kā atceramies, gadu vēlāk, viņš debitēja Japāņu organizācijas “Rizin FF” rindās, bet 2016. gada izskaņā uzvarēja šīs organizācijas rīkotajā MMA turnīrā.

Liekas, ka šoreiz prestižā kikboksa turnīra “K-1 World Grand Prix 2012” uzvarētājs Mirko Krokops, kurš arī triumfējis divos MMA turnīros, tiešām pieliks punktu savai spožajai karjerai.

“Šis noteikti bija mans pēdējais turnīrs, kurā es piedalījos kā sportists,” ārzemju masu medijiem ziņoja Filipovičs, kurš piecpadsmit gadus ilgo karjeru pabeidz ar MMA ringā uzkrātu sešu cīņu uzvaru sēriju.

"Veselības stāvoklis man neļauj vairs turpināt karjeru. Pastāv iespēja, ka aizvadīšu vēl atvadu cīņu, taču tas būs iespējams tikai tad, ka pilnībā būšu savedis kārtībā savu ceļgalu. Ja tāda cīņa notiks, tad tā notiks Japānā.”

Izmantotie resursi:
MMA Mania, UFC news, results, videos, rumors,...

Tev jābūt autorizētam,