Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

MMA cīkstonis Gluhovs Krievijā aizvadīs cīņu ar poli Červiņski

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

MMA cīkstonis Gluhovs Krievijā aizvadīs cīņu ar poli Červiņski
Konstantīns Gluhovs
Foto: mixfight.ru

Latvijas vadošais smagā svara MMA cīkstonis Konstantīns “Lāčplēsis” Gluhovs (31-16) savu nākamo cīņu aizvadīs 8. jūlija vakarā Krievijas pilsētā Novorosijskā ar Lielbritānijā dzīvojošo poļu sportistu Tomašu Červiņski (9-15).

Šī divkauja kļūs par cīņu šova “A-Fight MMA Series” vakara centrālo notikumu, kura ritēs pēc formulas trīs raundi pa piecām minūtēm.

Trīsdesmit septiņus gadus vecais Gluhovs, kurš šobrīd pasaules reitingā ieņem septiņdesmit trešo pozīciju smagsvaru divīzijā, pēdējo cīņu aizvadīja pirms gada, uzvarot mazpazīstamo ungāru Istvanu Ružinski (3-6). Latvijas sportistam uz doto mirkli uzkrāta trīs cīņu uzvaru sērija, kuru viņš plāno pagarināt, uzvarot Červiņski.

Arī četrdesmit divgadīgais Tomašs Červiņskis savā pēdējā aizvadītājā divkaujā svinējis uzvaru. Viņš bija pārāks pār britu “maisu” Džonu Peinteru (0-6). Lai arī polis profesionālajā MMA apritē ir diezgan pasen, viņa vienīgā vērā ņemamā uzvara ir pār rumāņu cīņu sporta zvaigzni Aleksandru Lungu (14-4).

Skaidrs ir viens – Červiņskim nav lielas izredzes uz panākumu divkaujā ar Latvijas smagsvaru. Līdzīgi domā arī MMA portāla Tapology.com lietotāji, no kuriem 96% prognozē, ka uzvarēs Konstantīns Gluhovs, kurš savulaik uzveicis pašreizējos UFC cīkstoņus Danielu Omielančuku (19-7-1) un Ruslanu Magomedovu (14-1). Taču cīņas sports ar to ir interesants, ka šeit var uzvarēt jebkurš.

Izmantotie resursi:
Tapology | The MMA Network

     [+] [-]

, 2017-07-14 17:24, pirms 2 gadiem
Starejet