Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0
Autors: Gatis Druvietis

Latvijas džudo trijotne no Abū Dabī atgriežas ar divām uzvarām

Latvijas džudo trijotne no Abū Dabī atgriežas ar divām uzvarām
Dimitrijs Peterss un Jevgeņijs Borodavko olimpiskajās spēlēs (2012)
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64

Apvienoto Arābu Emirātu metropolē Abū Dabī noslēdzies "Grand Slam" posms. Pēdējā dienā Latvijas džudo līderis Jevgeņijs Borodavko vēlreiz piekāpās vācietim, kuram viņš zaudēja Londonas olimpiskajās spēlēs, savukārt jaunais Artūrs Ņikiforenko pirmajā cīņā uzvarēja nomināli spēcīgāku pretinieku.

100 kilogramu turnīrā Jevgeņijs Borodavko (pasaules rangā #28) arābu zemē tikās ar vācieti Dimitriju Petersu, kurš mūsu sportistu savulaik sarūgtināja Londonas olimpisko spēļu sešpadsmitdaļfinālā un turpinājumā aizcīnījās līdz bronzas medaļai. Arī šoreiz vācietis izrādījās pārāks, turklāt pēc tam viņš ieguva arī Abū Dabī zelta godalgu un pakāpās uz 7. vietu pasaules rangā.

Svara kategorijā virs 100 kg Artūrs Ņikiforenko (#60) vispirms mazliet negaidīti pārspēja mongoli Temūlenu Batulgu (#28). Otrajā mačā Latvijas džudists zaudēja rumānim Danielam Natea, kurš turpinājumā izcīnīja zeltu un pasaules rangā pakāpās uz 9. pozīciju.

Kā jau ziņots, pirms tam mūsu Konstantīns Ovčiņņikovs (līdz 81 kg) vispirms izcīnīja uzvaru, bet pēc tam piedzīvoja zaudējumu otrajā mačā.

Atgādinām, ka no 30. maija notiek Riodežaneiro olimpiskā kvalifikācija, tāpēc ceļazīmju tīkotāji dodas arī uz tālākām zemēm, lai krātu ieskaites punktus. Pirms pāris nedēļām Latvijas četrotne Taškentā zaudēja visos mačos, savukārt tagad Abū Dabī mūsu sportistiem trijatā veicās mazliet labāk.

Izmantotie resursi:
www.intjudo.eu