Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0
Jānis Eisaks

MMA skautu redzes lokā nonācis Mihails Cirkunovs

Viens no vadošajiem MMA portāliem bloodyelbow.com savā lapā ir izvietojis uz 2012. gadu viņuprāt perspektīvākos sportistus, kuri šīs sezonas laikā būtu pelnījuši noslēgt līgumu ar kādu no vadošajām pasaules MMA organizācijām. Pussmagā svara skautu reitingā mūsu Mihails Cirkunovs (5-1-0) izlikts ar ceturto numuru.

Divdesmit piecus gadus vecais (27. februārī Mišam bija dzimšanas diena – J.E.) Mihails Cirkunovs pirms divpadsmit gadiem kopā ar vecākiem emigrēja uz Kanādu. Sporta gaitas Mihails sāka pievēršoties džudo un brīvajai cīņai, tad saviem sporta veidiem pievienoja arī džiu – džitsu, ko vēl joprojām apgūst slavenā trenera Sema Zakulas vadībā. 2007. gadā Cirkunovs saviem daudzajiem Kanādas džudo un brīvās cīņas čempiona tituliem pievienoja arī pirmo vietu Ziemeļamarikas ADCC džiu – džitsu čempionātā.

MMA Mihails Cirkunovs debitēja 2010. gadā, ar tehnisko nokautu uzvarot Džefu Doilu (0-2-0). Jāpiemin, ka atšķirībā no džudo un džiu – džitsu, MMA cīņās Miša startē zem Latvijas karoga. Pagaidām vienīgo zaudējumu Mihails piedzīvojis cīņā pret Cēzara Greisija audzēkni, amerikāni Roju Boutonu (8-2-0). Pēc zaudējuma Boutonam Cirkunovs izcīnījis četras uzvaras pēc kārtas.

Pie tam 2011. gadā Mihails Cirkunovs bez īpašām problēmām uzvarēja arī „UFC Fan Expo” graplinga turnīrā, nonākot organizācijas redzes lokā.

Šobrīd latviešu pussmagā svara cīkstonis MMA skautu reitingā starp pussmagā svara cīkstoņiem ievietots ceturtajā pozīcijā, kas ir augstākais novērtējums kāds vispār bijis kādam no Latvijas MMA cīkstoņiem. Pērn smagsvaru divīzijā atzinību bija izpelnījies mūsu Konstantīns „Lāčplēsis” Gluhovs, kurš bija ierindots astotajā pozīcijā.

MMA skautu reitingā Cirkunovu apsteiguši pagaidām neuzvarētie brazīlieši Vāgners Prado (7-0-0), Felipe Lins (5-0-0) un amerikānis Toms Deblass (6-0-0).

bloodyelbow.com 2012. gada skautu izliektais reitings (pussmagais svars)

1.Wagner Prado (Brazil)
2. Phelipe Lins (Brazil)
3. Tom DeBlass (USA)
4. Misha Cirkunov (Latvia)
5. Kyle Cerminara (USA)
6.Robert Drysdale (USA)
7.Artur Alibulatov (Dagestan)
8.Thiago Perpetuo (Brazil)
9.Steve Bosse (Canada)
10.Juha Saarinen (Finland)

Izmantotie resursi:
Bloody Elbow - Pound-for-Pound the Best in...
Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...

 

2012-03-04 17:58

Nākamais: Domračeva tiek galā ar Noineri un pirmo reizi kļūst par pasaules čempioni