Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Petrovai un Tjapko pa divām godalgām EČ jostu cīņā

Petrovai un Tjapko pa divām godalgām EČ jostu cīņā
Irina Petrova un Karolīna Tjapko
Foto: Jānis Rončs, Latvijas Cīņas federācija

Serbijas pilsētā Zreņaninā risinās Eiropas čempionāts jostu cīņā, kas nav olimpiskā disciplīna. Sacensību pirmajā dienā Latvijas cīkstone Irina Petrova izcīnījusi divas sudraba medaļas, bet Karolīnai Tjapko ir sudrabs un bronza.

Pirmajā dienā sievietes sacentās jostu cīņas klasiskajā un brīvajā disciplīnā, bet vīrieši darbojās kazahu cīņas ietvaros.

Irina Petrova abās disciplīnās ieguva sudrabu, bet Karolīna Tjapko tikmēr izcīnīja otro vietu klasiskajā stilā un bronzu brīvajā stilā. Abas sportistes vairāk pazīstamas kā brīvās cīņas pārstāves - Tjapko tur startē joprojām, savukārt Petrova pievērsusies treneres darbam. Jostu cīņā Latvijas pārstāvji regulāri iegūst medaļas, jo neolimpiskajās disciplīnās līmenis ir zemāks.

Kristaps Kalnakārklis un Andris Ozoliņš-Ozols piedalījās kazahu cīņas sacensībās un izcīnīja piektās vietas. Bronzas finālā Kalnakārklis ar 3:7 zaudēja Baltkrievijas pārstāvim Ramilam Kulijevam, savukārt Ozoliņš-Ozols bija vadībā pret poli Korneliušu (14:3, 20:10), taču pretinieks pamanījās izlīdzināt (20:20), veicot uzvaru nesošo paņēmienu - latvietis bija neizpratnē, tomēr soģis palika pie sava.

Sacensību turpinājumā mūsu sievietes pievērsīsies kazahu cīņai, bet vīrieši iesaistīsies jostu cīņās.

Izmantotie resursi:
unitedworldwrestling.org
facebook.com/janis.roncs.9

     [+] [-]

, 2018-06-02 13:45, pirms 8 mēnešiem
Meitenes malacītes, turam īkšķus par mūsu smagsvaru U.Glāziņu!!!!