Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Cīkstoņi Masjuks un Jurkjans zaudē pirmajās EČ cīņās

Cīkstoņi Masjuks un Jurkjans zaudē pirmajās EČ cīņās
Ņikita Masjuks
Foto: Ilmārs Znotiņš, Latvijas Cīņas federācija

Latvijas grieķu-romiešu stila cīkstoņi Ņikita Masjuks un Aleksandrs Jurkjans otrdien zaudēja jau pirmajās Dagestānā notiekošā Eiropas čempionāta cīņās.

Pērnā gada Eiropas U23 čempionāta piektās vietas ieguvējs Jurkjans svara kategorijā līdz 67 kilogramiem sacensības sāka vēl no kvalifikācijas kārtas, bet tajā piekāpās norvēģim Martinam Tūresenam.

Savukārt 2016. gada Eiropas čempionāta piektās vietas īpašnieks Masjuks sacentās kategorijā līdz 72 kilogramiem, tomēr pirmās kārtas cīņā jau trešajā minūtē zaudēja čeham Janam Žižkam. Pirmos divus punktus pēc metiena Žižka nopelnīja jau pirmajā minūtē, bet izšķirošo metienu, piespiežot pretinieku pie paklāja un svinot uzvaru ar 6:0.

Turpinājumā gan Tūresens, gan Žižka zaudēja jau nākamajās cīņās, kas arī Latvijas sportistiem atņēma pēdējās cerības uz čempionāta turpināšanu gandarījuma sacensībās.

Eiropas čempionātā, kas risināsies visu šo nedēļu, piedalīsies kopā seši Latvijas sportisti. Vēl sieviešu cīņā startēs Laura Skujiņa un Karalīna Tjapko, bet brīvajā cīņā uz paklāja izies Alberts Jurčenko un Alans Amirovs. Kā zināms, Latvijas titulētākā cīkstone Anastasija Grigorjeva gaida pirmdzimto un šogad sacensībās nepiedalīsies.