Latvijas MMA cīkstonis Cirkunovs pagarinājis līgumu ar UFC

Latvijas MMA cīkstonis Cirkunovs pagarinājis līgumu ar UFC

Mihails Cirkunovs
Foto: sherdog.com

Kanādā dzīvojošais Latvijas pussmagā svara (- 93 kg) MMA cīkstonis Mihails Cirkunovs (13-2), kurš nesen bija kļuvis par brīvo aģentu, parakstījis jaunu līgumu ar pasaules vadošo MMA organizāciju UFC.

“Mēs parakstījām jaunu līgumu,” portālam MMAjunkie.com atklāja UFC prezidents Dena Vaits. “Miša ar sievu atlidoja pie manis uz Lasvegasu, un mēs aizgājām vakariņās. Esmu priecīgs, ka mums izdevās noslēgt šo darījumu. Ar nepacietību gaidu viņa nākamās cīņas.”

Jau rakstījām, ka februāra sākumā Cirkunovam beidzās līgums ar UFC, kurš bija noslēgts uz četrām cīņām. Latvijas pārstāvis bija kļuvis par brīvo aģentu, un viņa vārds pat tika izņemts no ufc.com aktīvo sportistu saraksta, kas ārzemju masu medijiem lika domāt, ka Mihails nespēj atrast kopīgu valodu ar UFC un ir spiests doties jauna darba devēja meklējumos.

Taču pats sportists tajā pašā laikā portālam Sportacentrs.com apgalvoja, ka “Viss būs labi, sarunas ar UFC tiek turpinātas. Nepieciešams laiks un viss sakārtosies.”

Beidzot Mihailam, kurš MMA reitingā ierindots starp TOP 10 pasaules labākajiem pussmagā svara atlētiem, tas izdevies, un viņš oficiāli atgriežas UFC rindās. UFC vadība sola tuvākajā laikā paziņot Cirkunova nākamā pretinieka vārdu.

Jāpiezīmē, Mihails Cirkunovs ir tikai otrais Latvijas cīkstonis, kuram bijušas līgumattiecības ar UFC, - 1997. gadā zem šīs organizācijas karoga vienu dueli aizvadīja divkārtējais Eiropas čempions amatieru boksā Jurijs Vauļins (0-1). 2012. gadā tuvu līgumam ar UFC bija arī Eiropas čempions kaujas sambo Artūrs Čerņavskis (5-0), kuram piedāvāja dalību UFC rīkotajā realitātes šovā “The Ultimate Fighter”, taču latvieša puse neatrada kopīgu valodu ar UFC pārstāvjiem.

Izmantotie resursi:
MMAjunkie | UFC and MMA news, rumors, live...

Tev jābūt autorizētam,