Sašauts MMA cīkstonis Rasuls Mirzajevs

Sašauts MMA cīkstonis Rasuls Mirzajevs

Rasuls Mirzajevs
Foto: mk.ru

Krievijas galvaspilsētā Maskavā pie savām mājām sejā sašauts un smagi piekauts pazīstamais pusvieglā svara (-66 kg) krievu MMA cīkstonis Rasuls Mirzajevs (17-1), kurš šobrīd atrodas slimnīcā.

Kā ziņo portāls bloodandsweat.ru, uzbrukums Mirzajevam noticis pie daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas, kurā dzīvojot pats sportists. Pēc krievu medijiem pieejamās informācijas, uzbrukumā piedalījušies trīs personas, kuras vispirms ar pneimatisko ieroci sašāvušas sportista seju, bet pēc tam, izmantojot beisbola nūju, viņu piekāvuši.

Rasuls Mirzajevs šobrīd atrodas vienā no Maskavas pilsētas slimnīcām, kurā viņam tika veikta operācija. Pēc organizācijas “Fight Nights” vadītāja Kamila Gadžijeva teiktā, sportista dzīvībai briesmas nedraudot un viņa veselības stāvoklis esot stabils.

Jāpiezīmē, ka 2010. gada pasaules čempionam kaujas sambo Mirzajevam savulaik ir bijusi krimināla pagātne. 2011. gada vasarā sportists pie kāda naktskluba Maskavā, aizstāvot savu meiteni, sakāvās ar deviņpadsmit gadus veco studentu Ivanu Agafonovu, kurš četras dienas pēc notikuma slimnīcā mira. Toreiz eksperti atzina, ka puiša nāve, iestājusies nevis pēc sitiena, bet, pēc kritiena atsitoties ar galvu pret apmali. Rasulam tika piespriests reāls cietumsods.

Dēļ šī incidenta Rasuls zaudēja kontraktu ar amerikāņu MMA organizāciju “Bellator”, ar kuru viņš tikko bija parakstījis līgumu, organizācijas rindās tā arī neaizvadot nevienu cīņu.

Savu pagaidām pēdējo maču krievu atlēts aizvadīja šā gada novembrī, piekāpjoties bijušā UFC cīkstoņa gruzīna Levana Makašvili (13-2-1) priekšā. Šis priekš Mirzejeva bija pirmais zaudējums MMA ringā.

Izmantotie resursi:
Все о ММА, смешанных единоборствах, миксфайте,...

     [+] [-]

, 2017-01-01 13:39, pirms gada
1. savās mājās 2. ar traumatisko 3. karma nav ... . uz ielas nosistā gars atriebjas.

  -1 [+] [-]

, 2017-01-01 19:58, pirms gada
visi cīņu sporta veidu pārstāvji ir pieprasīti kriminālajās rindās kā izsitēji, miesassargi utt nav brīnums ka viņus paretina.

     [+] [-]

, 2017-01-02 10:08, pirms gada
Kāpēc nav minēts ar ko tieši viņš "sašauts"..?

Tāpēc, ka tā bija pneimatiskā šautene un tāpēc nevarētu tik skaļi virsrakstu uzlikt Beisbola nūjas arī nav pieminētas nez kāpēc, lai gan uzbrucēji tās izmantoja.

Par nosistā garu- tas kurš toreiz mira slimnīcā, pats bija krimināli sodīts, gaidīja kārtējo tiesu vai tamlīdzīgi un pats arī šo kautiņu izraisīja.

Tev jābūt autorizētam,