Lotaham uzvara pār Kharbeči

                 

Pavels Lotahs
Foto: Levi

Vakar Francijā pie savas piektās uzvaras karjerā tika boksa kluba „Tukuma Brāļi” pārstāvis Pavels Lotahs ar tehnisko nokautu piektajā raundā pārspējot franču bokseri Mehdi Kharbeči, ziņo Tukuma boksa kluba pārstāvji.

Divdesmit trīs gadus vecais tukumnieks Pavels Lotahs (5-8, 2 KO)paredzēto sešu raundu cīņu iesāka piesardzīgi, vairāk aizsargājoties un izmantojot pretuzbrukumu taktiku. Arī otrajā un trešajā raundā nedaudz aktīvāks izskatījās Mehdi Kharbače (7-5, 3 KO), taču ceturtajā trīsminūtē cīņa izlīdzinājās.

Lai arī pēc kopējā mača zīmēju franču sportists izskatījās nedaudz pārāks par latvieti, tas piektajā raundā atteicās turpināt cīņu. Līdz ar to par uzvarētāju ar tehnisko nokautu, sakarā ar pretinieka atteikšanos turpināt cīņu tika pasludināts Pavels Lotahs, kuram šis bija piektais panākums profesionālajā karjerā.

„Francūzis labi strādāja, bija ļoti aktīvs. Arī es viņam trāpīju pāris labu sitienu. Biju gatavs visiem sešiem raundiem. Tikai nesaprotu kāpēc francūzis atteicās turpināt cīņu! Viņš laikam guva savainojumu, kas arī bija iemels kāpēc viņš padevās,” pēc cīņas komentāros dalījās Lotahs.

Izmantotie resursi:
BoxRec Boxing Records

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?

Sportacentrs.com TV programma (Lattelecom Interaktīvā TV 411. kanāls)

Piektdiena, 10. februāris

16:30BBL2: Valmiera - Naglis
18:58LIVE BBL: Ventspils - Juventus
21:30SA+: A.Pučes intervija ar Visvaldi Nagobadu

Sestdiena, 11. februāris

15:58LIVE BBL: Liepājas lauvas - Juventus
18:30BBL: Ventspils - Juventus
21:30SA+: A.Pučes intervija ar Aigaru Fadejevu

Svētdiena, 12. februāris

18:00BBL: Liepājas lauvas - Juventus

Pirmdiena, 13. februāris

14:30BBL: Liepājas lauvas - Juventus
17:00BBL: Ventspils - Juventus
21:30Atskats uz Latvijas hokeja izlases spēlēm Oslo
restorāni Rīgā - saņem atlaides