Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Smagsvars Vailders tīko pēc Usika un Gasijeva tituliem

Smagsvars Vailders tīko pēc Usika un Gasijeva tituliem
Deontijs Vailders
Foto: AFP/Scanpix

Amerikāņu smagsvars, WBC pasaules čempions Deontejs Vailders (40-0, 39KO) paziņojis, ka vēlas kļūt par absolūto čempionu savā svara kategorijā, bet pēc tam pāriet svara kategoriju zemāk (līdz 90.7 kilogramiem).

"Ziniet, par ko es domāju? Apvienot titulus smagsvaros un tad pārcelties uz pirmo smago svaru, kur arī savākt visas jostas. Vēl nekad neviens čempions smagajā svarā nav pārgājis svara kategoriju zemāk, lai tur izklaidētos. Jau pavisam drīz man būs visas smagā svara jostas," paziņoja Vailders.

Jāatgādina, ka IBF, WBO un WBA čempiona jostas smagajā svarā šobrīd pieder britam Entonijam Džošua. Tiek veiktas pārrunas par jostu apvienošanu, tomēr līdz šim vienošanās vēl nav panākta.

Kas attiecas uz pirmo smago svaru, tad tur tituli pieder ukrainim Oleksandram Usikam (WBC un WBO; jāpiebilst, ka WBC titulu ukrainis ieguva spraigā cīņā pēc punktiem pieveicot latvieti Mairi Briedi) un krievam Muratam Gasijevam (IBF un WBA), kuri savā starpā tiksies Pasaules boksa Supersērijas finālā, kura datumu un vietu gan organizatori vēl kavējas paziņot.

     [+] [-]

, 2018-06-01 07:36, pirms 8 mēnešiem
T.i. uz visu, lai nebūtu jātiekas ar angli.

     [+] [-]

, 2018-06-01 08:45, pirms 8 mēnešiem
Vailders jau tiesi grib, EJ jau bremzē, standarta situācija - vajag pienācīgu build up lai vairāk interese( domā ienākumi).

     [+] [-]

, 2018-06-01 11:40, pirms 8 mēnešiem
Myles Kennedy rakstīja: T.i. uz visu, lai nebūtu jātiekas ar angli.
Haha, neviens no jushua nebaidās. Reāli nav neviens smagsvars, kas būtu no tā brita nomizis. Viss ir naudā.

     [+] [-]

, 2018-06-01 14:30, pirms 8 mēnešiem
народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки. Вот здесь я о нем и вычитал--- Блог Домашнего качка

     [+] [-]

, 2018-06-10 10:45, pirms 8 mēnešiem
Problem? rakstīja: Haha, neviens no jushua nebaidās. Reāli nav neviens smagsvars, kas būtu no tā brita nomizis. Viss ir naudā.
Nauda ir viens. Britu princis ir pateicis, ka nekur nebrauks, ka visiem jābrāuc pie viņa. Karoč tur būs cīņa, ja Vailders piekāpsies visam ko grib Hērns.