Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Vaita un Povetkina cīņa notiks 22. augustā brīvā dabā

Ints Megnis
Ints Megnis

Vaita un Povetkina cīņa notiks 22. augustā brīvā dabā
Dilians Vaits un Aleksandrs Povetkins. Foto: boxingscene.com

Diliana Vaita un Aleksandra Povetkina boksa cīņa par Pasaules boksa padomes (WBC) smagsvaru pagaidu čempiona jostu notiks 22. augustā promouteru uzņēmuma "Matchroom" biroja dārzā Eseksas pilsētā. Sākotnēji duelis bija plānots nedēļu ātrāk, bet tas pārcelts, lai nenotiktu pārklāšanās ar UEFA Čempionu līgas futbolā finālu.

"Matchroom", sākot no 1. augusta, savā dārzā rīkos četrus cīņu vakarus, Vaitam un Povetkinam ringā dodoties noslēdzošajā no tiem. Līdz ar to ir pilnīgi skaidrs, ka augustā boksa pasaulē valdīs "Matchroom" rīkotie šovi un Pasaules boksa Supersērija šajā mēnesī vēl nespēs noorganizēt finālu starp Mairi Briedi un Junieru Dortikosu.

Dilians Vaits (27-1, 18 KOs) ir šī brīža WBC pagaidu čempiona titula īpašnieks un pirmo vietu smagsvaru rangā WBC versijā ieņem jau kopš 2018. gada. Pagājušajā gadā viņš kļuva par titula obligāto pretendentu, un WBC nolēma, ka Vaitam jāsaņem iespēja piedalīties titulcīņā pret Taisonu Fjūriju līdz 2021. gada februārim, taču pašreiz pasaulē valdošo apstākļu dēļ tās sarīkošana neizskatās īpaši ticami, tāpēc jūnijā Vaits, aizstāvot savas tiesības, vērsās tiesā pret organizāciju.

Tikmēr Povetkins (35-2-1, 24 KOs) no 2011. līdz 2013. gada bija WBA smagsvaru čempions. Tomēr krievu bokseris zaudēja divās karjeras nozīmīgākajās cīņās, kad viņam bija iespējams iegūt gandrīz visas svarīgākās jostas - 2013. gadā Vladimiram Kļičko un 2018. gadam Entonijam Džošua.

Pašreizējam WBC čempionam smagsvaros Taisonam Fjūrijam nākamā cīņa plānota pret Deonteju Vailderu. Abu sportistu trešais savstarpējais duelis ieplānots rudenī, tomēr tā norises laiks vēl nav zināms. Tiek runāts, ka pēc tam Fjūrijs varētu tikties ar IBF, WBO un WBA čempionu Džošua. Šādā gadījumā, visticamāk, Fjūrijam tiks atņemta WBC čempionu josta un tā atdota Vaitam. Pats Vaits gan vēl pagājušajā nedēļas nogalē pauda neapmierinātību ar šādu potenciālo gājienu. "Nē, es vēlos cīnīties ar Taisonu Fjūriju. Vēlos, lai viņš beidz ņemties un cīnās."

     [+] [-]

, 2020-06-29 13:01, pirms nedēļas
Vaits savā pēdējā cīņā pret Mariušu Vaku bija galīgi švaks, ar pamatīgu lieko svaru. Ja viņš tāds iznāks pret Povetkinu, tad dabūs iekšās un varēs aizmirst par visiem Fjūrijiem. Krievs, neskatoties uz saviem gadiem, pēdējās cīņās labi izskatījās.