Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Glovackim cīņa par WBO titulu būs Džošua-Puleva cīņas vakarā, apgalvo Hērns

Rolands Eliņš

Glovackim cīņa par WBO titulu būs Džošua-Puleva cīņas vakarā, apgalvo Hērns
Mairis Briedis un Kšištofs Glovackis. Foto: Vladislavs Proškins/F64

Cīņa par WBO pasaules čempiona titulu pirmajā smagajā svarā, kas iepriekš piederēja Mairim Briedim, plānota vienā cīņu šovā ar boksa zvaigznes Entonija Džošua titulu aizstāvēšanu, kad viņš spēkosies ar bulgāru Kubratu Pulevu.

Kā norādījis britu promouters Edijs Hērns, viņa klients Lorenss Okolijs savu cīņu par WBO čempiona titulu pirmajā smagajā svarā aizvadīs vienā cīņu šovā ar citu Hērna klientu, proti, Entoniju Džošua. Džošua ieplānota savu čempiona titulu smagsvaru divīzijā aizstāvēšana pret bulgāru Kubratu Pulevu, un šai cīņai pagaidām nav noteikts ne datums, ne vieta. Iepriekš tā bija plānota 20. jūnijā, taču tika pārcelta koronavīrusa pandēmijas dēļ. Džošua un Puleva cīņa plānota kā viens no svarīgākajiem notikumiem boksa pasaulē 2020. gadā.

Džošua cīņu šova „undercard” sarakstā vietu atradīs Okolija titulcīņa, kas būs pret poļu bokseri Kšištofu Glovacki. Glovackis cīņai par WBO čempiona titulu nozīmēts kā obligātais pretendents, kamēr Okolijs šo iespēju ieguvis kā nākamais WBO rangā.

Jāatgādina, ka WBO čempiona tituls iepriekš piederēja Mairim Briedim, kurš to ieguva, tieši pieveicot Glovacki, taču vēlāk tas viņam tika atņemts, jo Latvijas bokseris tika nostādīts izvēles priekšā – dot Glovackim revanša iespēju vai aizvadīt Supersērijas finālu. Briedis izvēlējās otro, taču apstākļu sakritība un pandēmija novedusi pie tā, ka Supersērijas fināls nav aizvadīts vēl joprojām, vēl nav pat nozīmēts tā datums.

Hērns intervijā izteicās, ka Džošua cīņas sakarā joprojām tiek apsvērti varianti vietas izvēlei. Kā variants tiek minēts O2 Arēna Londonā, taču Hērns atzina, ka ir arī eksotiskāki piedāvājumi, piemēram, ringa iekārtošana kādā pilī. No Horvātijas puses esot izskanējis piedāvājums cīņu sarīkot amfiteātrī. „Esam atvērti visām iespējām,” teica Hērns.

Izmantotie resursi:
https://sport.tvp.pl/49151088/krzys...