Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Vērsīsies tiesā pret mirušā Dadaševa cīņas organizatoriem

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Vērsīsies tiesā pret mirušā Dadaševa cīņas organizatoriem
Umars Kremļovs. Foto: Aleksandrs Ščerbaks, tass.ru

Krievijas Boksa federācija gatavojas iesniegt prasību tiesā pret mirušā boksera Maksima Dadaševa cīņas organizatoriem.

Kā zināms, 19. jūlijā Merilendas štatā notika boksa vakars, kur Puertoriko pārstāvis Subriels Matiass (14-0, 14KO) sakāva Krievijas atlētu Maksimu Dadaševu (13-1, 11KO). Pēc cīņas zaudētāju nogādāja slimnīcā, tika konstatēta asiņošana smadzenēs, bet pēc operācijas cietušais sportists nomira. Izrādījās, ka cīņas laikā Dadaševs piedzīvoja insultu, taču turpināja maču. Savukārt uzvarētājs Matiass bija satriekts par letālo iznākumu un atteicās no honorāra par šo cīņu.

"Gatavosim prasību tiesai," atklāj Krievijas boksa federācijas ģenerālsekretārs Umars Kremļovs un uzskaita cīņas organizatoru pārkāpumus. "Netika pilnībā pārbaudīti medicīniskie dokumenti. Ringā nesniedza pirmo medicīnisko palīdzību (netika nodrošināts pat ledus). Pie ringa nebija speciālo medicīnisko nestuvju. Tādējādi Dadaševs līdz arēnas izejai devās pats, bet saskaņā ar starptautisko boksa organizāciju noteikumiem tas ir nepieļaujami. Ja šie punkti tiktu izpildīti, tad, iespējams, iznākums būtu cits. Tādā stāvoklī visu izšķir brīdis."

Izmantotie resursi:
rsport.ria.ru
tass.ru

     [+] [-]

, 2019-07-27 18:59, pirms 7 mēnešiem
Trauma tāda ka nestuves neko nebūtu mainījušas. Vēl jo vairāk insults. Tas vairāk kā žests jo tāpat prāvā neuzvarēt

  +1 [+] [-]

, 2019-07-27 23:39, pirms 7 mēnešiem
Matiasam nevajadzēja atteikties no cīņas honorāra, bet atdot to honorāru Dadaševa ģimenei...tas būtu daudz labāk, nekā atstāt naudu cīņas organizētājiem.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-28 10:18, pirms 7 mēnešiem
Tā jau arī viņš teica, ka honorāru, kurš sastāda 75000$ ziedos Krievijas boksera ģimenei. Šajā saitā jau nekad pilnīgu informāciju neatrast.
Visu izšķir mirklis, nevis brīdis.