Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Makgregors Taisonam nepaliek atbildi pārādā

Makgregors Taisonam nepaliek atbildi pārādā

Konors Makgregors
Foto: AP/Scanpix

Meivezers: TKO R10

Floids Meivezers - Konors Makgregors

Īrijas cīkstonis Konors Makgregors atbildējis boksa leģendai Maikam Taisonam uz viņa izteikumiem par to, ka boksa cīņā pret Floidu Meivezeru īrs tikšot nogalināts.

Viens no visu laiku izcilākajiem bokseriem Maiks Taisons iepriekš izteicās, ka Konors Makgregors ir pieņēmis muļķīgu lēmumu un ringā pēc boksa noteikumiem īram nebūšot nekādu variantu pret Floidu Meivezeru, piebilstot, ka Konors vienkārši tikšot nogalināts.

Makgregora atbilde uz šādiem izteikumiem gan nebija ilgi jāgaida, Konoram atbildot sev ierastā stilā: ''Maik, tas viss ir jauki, bet tu redzi jauno Donu Kingu. Nauda ir mana! Jūs visi varēsiet ēst savus vārdus visu atlikušo dzīvi, kamēr es ēdīšu omārus.''

Jāpiebilst, ka šajā cīņā Makgregors nopelnīs aptuveni 80-100 miljonus ASV dolāru. Konoram tā būs debija oficiālā cīņā pēc boksa noteikumiem, kamēr Meivezers uzvarējis visas 49 aizvadītās cīņas. Lielais šovs notiks 26. augustā ASV, Lasvegasā.

Izmantotie resursi:
McGregor Reacts To Mike Tyson, Says Critics...

  +1 [+] [-]

, 2017-07-27 16:11, pirms 10 mēnešiem
Abiem principā ir taisnība, un šai cīņai ir mazs sakars ar sportu, vairāk šovs kā restlingā, varbūt Makgregors var mēģināt likt lietā krēslu...

  +2 [+] [-]

, 2017-07-27 16:28, pirms 10 mēnešiem
Interesanti, ko par to teiks Omārs?

     [+] [-]

, 2017-07-27 17:00, pirms 10 mēnešiem
Konoram nav izredžu, bet Taisons smagi pārspīlē. Mazākais Floids, kurš gadndrīz 20 gadu nav nevienu nokautējis, ar 10 unču cimdiem nokautu pret Konoru nedabūs, kurš ir radis dabūt pa purnu ar 4 unču cimdiem. Es galvenais ceru, lai cīņa nav tikpat garlaicīga, kā iepriekšējā ''gadsimta cīņa'' ar Pakjao.

  +1 [+] [-]

, 2017-07-27 17:06, pirms 10 mēnešiem
Gregors man liekas tieši iznīcinās Floidu. Kā jau esmu teicis, Gregors ir stipri jaunāks(tieši spēka gados), enerģiskāks, stiprāks, lielāks. Cerams, ka piepildīsies Gregora paša teiktais, ka četros raundos pieveiks Floidu!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2017-07-27 18:00, pirms 10 mēnešiem
HMB-PELAVI.IESILDAAS! rakstīja: Par to lielumu ir taa, ka abi izraisa smiinu, nez nevar normali paest pa saviem limakiem
Domā, ka visi kļūst par milzu pelmeņiem, vairāk paēdot? Nerunājot nemaz par auguma centimetriem.

  +1 [+] [-]

, 2017-07-27 19:12, pirms 10 mēnešiem
Tāda punduru cīņa beigās sanāks. Sieviešu svara kategorija. Neko interesantu neparedzu. Daudz bezjēdzīgas roku vicināšanas. Kam paveiksies neizlaist, tad arī uzvarēs.

     [+] [-]

, 2017-07-27 22:02, pirms 10 mēnešiem
Karalis Lauva rakstīja: Tāda punduru cīņa beigās sanāks. Sieviešu svara kategorija. Neko interesantu neparedzu. Daudz bezjēdzīgas roku vicināšanas. Kam paveiksies neizlaist, tad arī uzvarēs.
Sieviešu svara katergorija? Recīgi jau ir ierēkt, ja zini, ka šīs sievietes netiktu tev klāt un neizmīcītu tavus centneru!

     [+] [-]

, 2017-07-28 03:30, pirms 10 mēnešiem
Matlss rakstīja: Gregors man liekas tieši iznīcinās Floidu. Kā jau esmu teicis, Gregors ir stipri jaunāks(tieši spēka gados), enerģiskāks, stiprāks, lielāks. Cerams, ka piepildīsies Gregora paša teiktais, ka četros raundos pieveiks Floidu!
Nu no kurienes ir šāds domu gājiens? Konors boksā ir nulle salīdzinot ar jebkuru no tiem, ko Meivezers jau savā karjeras laikā ir pieveicis. Neviens neļaus viņam ļoti netīru cīņu, bet tīrajā boksā viņš neko neparādīs. Meizvezers savos 40 sit un kustās stipri ātrāk par Konoru un tā vienkārši sist viņš nevienam sevi nekad nav ļāvis un arī tagad būs tieši tas pats.

     [+] [-]

, 2017-07-28 10:24, pirms 10 mēnešiem
McGregoram ir amatiera stāja boksā, viņš var pacīnīties 2-3 roundus, ja tajos sasitīs Floidu, tad būs uzvara, bet šeit ir 40gadīgs bokseris pret amatiera bokseri, pa lielam sportiskās cīņas šeit nebūs, ja ies ilgāk par 4 roundiem

Tev jābūt autorizētam,