Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0
Jānis Pārums

Briedis pusotrā minūtē iznīcina Fauru

Šovakar Vācijas pilsētā Frankfurtē savu 13.uzvaru profesionālajā ringā izcīnīja Latvijas pirmā smagā svara (līdz 90.7 kilogramiem) bokseris Mairis Briedis (13-0, 11KO), kurš jau pirmā raunda vidū ar tehnisko nokautu pieveica ungāru Čabu Fauru (6-4-2, 2KO).

Briedis pusotrā minūtē iznīcina Fauru
Mairis Briedis
Foto: Vladislavs Proškins, f64

Briedim šī bija otrā cīņa pēdējo divu mēnešu laikā. Tieši pirms diviem mēnešiem latviešu vadošais bokseris Ķīpsalas hallē Rīgā ar tehnisko nokautu devītajā raundā pieveica Džoeju Vegasu (17-9-1, 10KO). Brieža šī vakara pretinieka Faurs bija krietni zemāka līmeņa – profesionālajā ringā aizvadījis vien 11 cīņas pret mazpazīstamiem bokseriem un visus trīs zaudējumus piedzīvojis priekšlaicīgi.

Lai arī Briedis cīņu uzsāka nosacīti piesardzīgi, latvietis gāja uz priekšu, ātri pārņemot iniciatīvu. Diemžēl cīņa izvērtās ļoti īsa – pēc aptuveni pusotras aizvadītas minūtes, brīdī, kad Faurs nepārdomāti metās uzbrukumā, Briedis ar pretuzbrukumu aizsūtīja pretinieku smagā nokdaunā.

Faurs ar grūtībām vajadzīgajā laikā tika kājās un pieredzējušais tiesnesis Stīvs Smogers viņam ļāva turpināt cīņu. Uzreiz pēc tam Smogers mazliet komiski vērsās pie Brieža, aicinot "piebeigt pretinieku", taču tas nebija nepieciešams – pēc piedzīvotā nokdauna Faurs pats nebija gatavs turpināt un cīņa tika apturēta.

Briedim paredzami viegla uzvara un 13.panākums profesionāļa karjerā. Jāatgādina, ka Briedis šobrīd ir IBA un "WBC Baltic" čempions pirmajā smagajā svarā un IBA tituls jāaizstāv līdz novembra beigām.

 

2014-09-26 22:40

Nākamais: A.Širokovam 1+1 Baltkrievijā, Štālam, J.Rēdliham un Jasam zaudējumi Čehijā