Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

No vārdiem pie darbiem: Meivezers un Makgregors ringā kārtos rēķinus

No vārdiem pie darbiem: Meivezers un Makgregors ringā kārtos rēķinus

Floids Meivezers un Konors Makgregors
Foto: Reuters/Scanpix

Meivezers: TKO R10

Floids Meivezers - Konors Makgregors

Naktī uz svētdienu Lasvegasā notiks viens no vērienīgākajiem dueļiem cīņu sporta vēsturē, kad boksa ringā tiksies divu sporta veidu superzvaigznes - boksa leģenda Floids Meivezers juniors (49-0, 26KO) un izaicinātājs - MMA lielākā zvaigzne Konors Makgregors (MMA: 21-3), kurš debitēs profesionālajā boksā.

Ambiciozais un ekstravagantais īrs atsauc Floidu no pensijas

29 gadus vecais Konors Makgregors nepilnu četru gadu laikā spējis iekarot vadošās MMA jeb jaukto cīņas mākslu organizācijas UFC ikonas statusu. Nenoliedzami, to sekmējuši Konora sasniegumi cīņu būrī, tomēr strauji augošo popularitāti Makgregors ieguvis ārpus tā. Ekstravagantais ģērbšanās stils, nebeidzamais trash-talk, neviena pretinieka nerespektēšana un nesalaužama ticība sev. Bieži vien rodas iespaids, ka Konors cīņu uzvarējis jau pirms tās sākuma – ar vārdiem un dažādiem izgājieniem kā, piemēram, čempiona jostas atņemšana pretiniekam preses konferencē.

Īrijā dzimušā cīkstoņa kārtīgā ielaušanās slavas zenītā notika 2015. gada 12. decembrī, kad cīņā par UFC pusvieglā svara čempiona jostu īrs šokējoši nokautēja brazīlieti Hosē Aldo (26-3), kurš līdz tam tika uzskatīts par teju neuzveicamu. Kā zināms, apetīte rodas ēdot, un ambiciozais Makgregors negrasījās apstāties pie sasniegtā, kārojot tikt arī pie otras jostas, proti, vieglajā svarā. Pēc gada Konors pie tādas iespējas tika – atlika pārspēt vieglā svara čempionu Ediju Alvaresu (28-5).

2016. gada 12. novembrī Makgregors to arī bez lielām ceremonijām paveica, apspēlējot Alvaresu vienos vārtos un kļūstot par pirmo cīkstoni UFC vēsturē, kurš spējis apvienot divas čempiona jostas vienlaicīgi. Pēc cīņas Konors izteicās sev raksturīgajā manierē: ''Es vēlos atvainoties..pilnīgi nevienam! Karalis dara, kā tam ienāk prātā!'' Tomēr pati cīņa pēc tās beigām šķietami ātri izskrēja no cilvēku prātiem... Kāpēc? Jo ''karalis'' bija metis izaicinājumu karjeru noslēgušajai boksa leģendai Floidam Meivezeram tikties aci pret aci boksa ringā. Protams, sev raksturīgā veidā: ''Es salauzīšu viņa seju.''

Konors Makgregors ar divām UFC čempiona jostām. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Bijušais piecu dažādu svara kategoriju un deviņu pasaules čempiona jostu īpašnieks Meivezers savu profesionālo karjeru bija noslēdzis tieši trīs mēnešus pirms Makgregors izcīnīja savu pirmo čempiontitulu UFC, ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pēc punktiem pārspējot Andrē Berto (31-5, 24KO). Nekas neliecināja par iespējamu Floida atgriešanos boksa ringā, tomēr tad sekoja MMA zvaigznes izsaukums uz cīņu.

Sākotnēji amerikānis pret cīņu ar Konoru bija noskaņots kategoriski pret, un uz īra izsaukumu reaģēja kā uz apsmieklu, salīdzinot sevi ar ziloni, bet Makgregoru – ar skudru. Tiesa, pilnīgi norakstīt iespējamo supercīņu starp boksa un MMA lielākajiem spīdekļiem nevarēja, mājienu dodot arī pašam Floidam, kurš atzina, ka ''šī cīņa būtu vienīgais, kas spētu mani atgriezt ringā''. Un, kā nu ne, Meivezers vēlāk savas domas mainīja, pavasarī jau uzrunājot savu pretinieku: ''Beidz visiem pūst miglu pakaļā! Aiziet, paraksti līgumu!'' 15. jūnijā abas puses beidzot vienojās, par cīņas datumu nozīmējot 26. augustu.

Nauda, nauda un vēlreiz nauda

Nav daudz šaubu par iemeslu šādai Meivezera domu maiņai un Makgregora trakai vēlmei cīnīties pēc boksa noteikumiem ar labāko cīkstoni neatkarīgi no svara kategorijas, kurš karjerā nav zaudējis ne reizi – tas ir milzīgais honorārs, ko abi sadalīs 26. augusta vakarā. Paredzams, ka divkaujas ienākumi pārspēs rekordu, kas tika sasniegts Meivezera un Menija Pakjao (59-7-2, 38KO) cīņā 2015. gada 2. maijā, amerikānim izcīnot uzvaru ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pēc punktiem.

40 gadus vecais amerikānis saņēma 180 miljonus dolāru, savukārt Pakjao – 120 miljonus. Kopējo cīņas ienākumu aplēses mērāmas pat 600 miljonos ASV dolāru. Gandrīz droši, ka šis rekords tiks pārspēts – kopējie ieņēmumi varētu pat pārsniegt 700 miljonu dolāru barjeru, no kuriem 400 miljoni dolāru ienāktu par cīņas translācijām. Lasvegasas ''T-Mobile Arena'' no pārdotajām biļetēm varētu iekasēt ap 70 miljoniem, tāpat jāņem vērā arī sponsorlīgumi.

Kārtīgas domstarpības abu pušu starpā raisīja jautājums par cīkstoņu honorāru. Makgregors atklāja, ka vēloties saņemt ne mazāk kā 100 miljonus dolāru par cīņu, taču Meivezers norādīja uz acīmredzamo, sakot, ka MMA cīņā īrs nekad šādu honorāru nesaņemtu, piedāvājot Makgregoram ‘’nieka’’ 15 miljonus. Vienā no preses konferencēm Floids, kurš vairākus gadus bijis pasaules pelnošākais sportists, palaida viena dolāra banknošu lietu Makgregora virzienā.

Tiesa, skaidrs, ka abi sportisti saņems daudz lielākas summas. ''The Telegraph'' ziņo, ka honorāra sadalījums varētu būt 70%-30% par labu amerikānim un ka abi varētu šādi sadalīt ap 300 miljoniem dolāru. Ne velti šī cīņa iesaukta par ‘’Naudas Cīņu’’ jeb ‘’The Money Fight’’. Interesanti, ka WBC (Pasaules boksa padome) izveidojusi speciālu ‘’Naudas jostu’’ (‘’The Money Belt’’), kuras vērtība sasniedzot miljonu ASV dolāru. Tajā iestrādāti 3600 dimanti, 300 smaragdi, 600 safīri un 1,5 kilogrami 24 karātu zelta.

WBC prezidents Mauricio Suleimans ar Naudas Jostu. Foto: Reuters/Scanpix

Preses konferenču tūre un sagatavošanās cikls – spalvas pa gaisu

Laika posmā no 10. līdz 14. jūlijam Floids un Konors devās tā sauktajā ''Pasaules tūrē'', aizvadot piecas preses konferences dažādās pasaules metropolēs. Zināms, ka abi ir skaļas runāšanas un pretinieka apvainošanas piepratēji, tomēr vairums boksa un MMA apskatnieku, tostarp arī UFC komentētājs Džo Rogans atzina, ka vārdu kaujā pārāks bijis bravurīgais īrs, kurš nekautrējās uzspiest arī uz Meivezera pagātnes rētām, redzams pastaigājoties bijušā Goldensteitas ''Warriors'' basketbolista Sīdžeja Vatsona formas kreklā.

Proti, 2010. gadā Meivezera draudzenes telefonā tika atrasta sarakste starp viņu un Vatsonu. Floids savu draudzeni piekāva, turklāt izsakot arī nāves draudus gan draudzenei, gan Vatsonam. Rezultātā Meivezers nonāca aiz restēm, nebrīvē pavadot 90 dienas. Uz pirmo preses konferenci Losandželosā Makgregors ieradās uzvalkā, uz kura smalkā rakstā salasāms nepārprotams F*** You... Meivezers gan atbildēja, uz preses konferenci Toronto ierodoties ar Īrijas karogu uz pleciem, savukārt Bruklinā raidot banknošu lietu Konora virzienā.

Netrūka arī intrigu un kašķu treniņprocesā. Mēnesi pirms cīņas Makgregora nometni pameta sparinga partneris, bijušais WBA čempions Pols Malinadži. Konora treniņpartneris nebija mierā ar to, ka internetā tika nopludināti foto, kur Malinadži redzams guļam uz ringa dēļiem pēc sitienu apmaiņas sparingā. Pols norādīja, ka ticis pagrūsts un ka patiesībā sparingi noritējuši pavisam savādāk: ‘’Labāk publicējiet mūsu 12 raundu sparinga video bez montēšanas. Es viņam sadevu pa pakaļu. 24 stundas kopš izkāpšanas no lidmašīnas.’’ Pēdējā preses konferencē pirms cīņas Malinadži iesaistījās arī vārdu apmaiņā ar Makgregoru, savukārt sociālajos tīklos atrodami video, kur Malinadži satiekas ar Floidu viņa treniņzālē un pasmejas par īru cīkstoņa izgājieniem un manierēm.

Ar Konoru aizvadīt sparingu atteicās arī tādi bokseri kā Andrē Berto un Stīvs Forbss, kurš skaidroja to ar īra izturēšanos pret Malinadži. Turklāt pats Meivezers izteicies, ka Pols tika izmantots kā spiegs. ''Esam labi draugi. Kad Pols man jautāja, vai es vēlos, lai viņš dodas uz sparingu ar Makgregoru, es atbildēju: noteikti!'' Tomēr šķietami mierīgo notikumu gaitu Floida nometnē satricināja baumas, ka amerikāni sparingā nokautā aizsūtījis Zabs Džuda (43-9-0, 30KO), ko Meivezers 2006. gadā pārspēja, iegūstot divus pusvidējā svara titulus. Tiesa, tā arī nav skaidrs, vai tā patiešām ir patiesība.

Floids Meivezers raida dolāru krusu Konora Makgregora virzienā. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Sportiskā intriga – otrajā plānā?

Floids Meivezers zināms kā izcils aizsardzības speciālists, un ne viens vien eksperts paredz, ka amerikāņa aizsardzības bastionus Makgregoram apiet būs ļoti grūti. Zināms, ka bokseri rokās vilks astoņas unces biezus boksa cimdus, tātad diezgan plānus. Kā izteicās Floids, ''fani grib redzēt asinis''. Eksperti lēš, ka Konoram iespēja uzveikt Meivezeru būtu pirmajos trijos - četros raundos, nokautējot amerikāni. Makgregora sitiena spēku vistiešākajā nozīmē uz sevis izjutis arī Edijs Alvaress, kurš sniedza savu viedokli par gaidāmo maču: ''Ja jūs domājat, ka Konora spēkos nav izslēgt Floidu, tad esat idioti vai arī pietiekami labi nepazīstat cīņu sportu.''

Nupat dopinga lietošanā pieķertais UFC cīkstonis Džons Džonss palūkojās uz šādu scenāriju no otras puses: ''Makgregora spēks ir tas, kas padara šo cīņu interesantu, bet Floids savulaik ir cīnījies ar tādiem vīriem kā Oskars De La Hoija un Migels Koto, kuru sitieni arī ir ārkārtīgi spēcīgi, un viņus uzveicis.''

Kā bukmeikeri, tā arī boksa aprindu pārstāvji pārliecinošu favorīta statusu atvēl nekad vēl ringā neuzveiktajam Floidam Meivezeram. Jāņem vērā, ka Konors Makgregors ir iekāpis pretinieka lauciņā un nekad nav piedalījies profesionālā boksa cīņā. Tādi leģendāri bokseri kā Oskars De La Hoija un Maiks Taisons uzskata, ka Īrijas pārstāvja izredzes uz panākumu ir niecīgas. ''Mēs taču visi zinām, ka Makgregora līmenis boksa ringā ir 0.0. Un punkts,'' paziņoja De La Hoija. Viņam piebalsoja arī Taisons, tomēr uzslavēja Konoru par raksturu: ''Floids viņu vienkārši iznīcinās. Konoram tikpat kā nav izredžu, bet priecājos, ka Makgregors ir puisis ar raksturu. Meivezers ar tādu vēl nav cīnījies ringā.''

Tiesa, ir arī tādi, kas nesteidz Makgregoru norakstīt pāragri. Piemēram, leģendārais smagā svara bokseris Lerijs Holmss: ''Nenovērtējiet Makgregoru par zemu! Viņam nav nemaz tik grūti izcīnīt uzvaru – tikai jāiespiež pretinieks stūrī un jāapber ar sitieniem. Domāju, ka cīņa būs interesanta.'' Domas dalās arī MMA cīkstoņu vidū. ''Salīdzinājums ar manu zaudējumu Makgregoram ir lieks. Floids ar boksu nodarbojas visu mūžu, tas ir viņa sporta veids. Neredzu izredzes Konoram,'' atzina Hosē Aldo. Savukārt MMA leģenda Rendijs Kotūrs bija nedaudz citās domās: ''Konors netiks nokautēts. Viņš ir lielāks, jaunāks un arī kreilis. Makgregors ringā nedarīs to, ko no viņa sagaida Meivezers.''

Tikmēr alternatīvu un visai labi situāciju raksturojošu viedokli izteicis UFC cīkstonis Makss Holovejs: ''Šīs cīņas īstais uzvarētājs ir UFC prezidents Deina Vaits un pati UFC. Tā ir liela izrāde, šovs skatītājiem. Meivezers atgriežas sportā, lai cīnītos ar Konoru, nevis tāpēc, lai aizstāvētu kādu čempiona jostu, bet gan lai radītu ažiotāžu un šovu. Floids redzēja iespēju, un nu ir to izmantojis.''

Floids Meivezers - savulaik deviņu pasaules čempiona jostu īpašnieks piecās svara kategorijās. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Meivezers un Makgregors aizvadījuši arī tradicionālo svēršanās procedūru pirms cīņas. Abiem nācās iekļauties svarā līdz 69,9 kilogramiem. Kā gaidāms, smagāks izrādījās īru cīkstonis, kura masa sasniedza 69,4 kilogramus, savukārt Meivezers bija vairāk nekā kilogramu vieglāks – 67,8 kilogrami.

Cīņu šova sākums paredzēts ap 2:00 svētdienas rītā pēc Latvijas laika, savukārt Floids Meivezers un Konors Makgregors ringā varētu doties aptuveni 5:30.

Izmantotie resursi:
The Telegraph - Telegraph Online, Daily...
ESPN
MMAjunkie | UFC and MMA news, rumors, live...
https://www.cbssports.com

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 364 komentāri

  -1 [+] [-]

, 2017-08-26 12:34, pirms 10 mēnešiem
īru leprikons dabūs izgrābt!!!

     [+] [-]

, 2017-08-26 12:37, pirms 10 mēnešiem
floyd mayweather rižiku noliks uz dēłiem 7 raundā💪💪

  -2 [+] [-]

, 2017-08-26 12:38, pirms 10 mēnešiem
Floids pēc punktiem uzvarēs.

  -2 [+] [-]

, 2017-08-26 12:41, pirms 10 mēnešiem
šis duelis būtu ievērības cienīgs- es domāju- intriģējošs tikai gadījumā, ja viņi cīnītos pēc MMA nolikuma. Mcgregoram bez variantiem.

  +6 [+] [-]

, 2017-08-26 12:41, pirms 10 mēnešiem
Kādas Konoram var būt izredzes debitējot boksā, pie tam pret čempionu, kuram nav zaudējumu? Skaidrs, ka viss tas ir baigais šovs ar lielām naudām, bet uzvarētājs jau būs skaidrs pirmajā raundā, ja vien šovs neparedz to pasākumu pavilkt garumā.

  -1 [+] [-]

, 2017-08-26 12:41, pirms 10 mēnešiem
Cirks priekš keponiem. Skaidrs ka gailim putēs bārda jo visu mūžu kavies pret stiviem koka gabaliem. Taču īru gailis aizies projām ar keponu miljoniem.

  -3 [+] [-]

, 2017-08-26 12:41, pirms 10 mēnešiem
Sakiet vai dariet ko gribat. ... bet tā ir gadsimta cīņā.

  +3 [+] [-]

, 2017-08-26 12:41, pirms 10 mēnešiem
Shii ciina buus interesanta taadaa zinaa, ka ir gruuti
paredzeet ko sagaidiit no Macgregora. Leks virsuu, znaugs, vertushka. Bet loti paredzams ir tas, ka paaris cilveekiem kontos ieripos nedaudz naudinas

  +1 [+] [-]

, 2017-08-26 12:42, pirms 10 mēnešiem
Galvenais, lai ir skatāms bokss ar vismaz 5 raundiem.

  +3 [+] [-]

, 2017-08-26 12:43, pirms 10 mēnešiem
aksel shinii ciinaa nav iespeejams skataams bokss. Tas buus shovs, izklaide.

     [+] [-]

, 2017-08-26 12:44, pirms 10 mēnešiem
januseks88 rakstīja: Sakiet vai dariet ko gribat. ... bet tā ir gadsimta cīņā.
Tramps pret Putinu ringā šito mēslu parspļautu, un tur pat būtu īstaka cīņa

  +2 [+] [-]

, 2017-08-26 12:45, pirms 10 mēnešiem
Nenorakstiet Gregoru par agru. Šim čalim ir iekšā. Spēcīgs gan fiziski, gan mentāli. Vecais kraķis var arī nepavilkt.

  +2 [+] [-]

, 2017-08-26 12:46, pirms 10 mēnešiem
Konoram ir maz izredžu. Tas pats, ja pret kličko iedotu boksēties kaut kādam mma smagajam. vienos vārtos

  -1 [+] [-]

, 2017-08-26 12:48, pirms 10 mēnešiem
Ne nu piekrītu ,bet ir smieklīgi lasīt komentarus par keponiem utt😆

  +3 [+] [-]

, 2017-08-26 12:48, pirms 10 mēnešiem
Kad vini tiksies tenisa kortaa tad ari uzinasim kurs ir specigakais paslaik ko vini dara ir tas pats kas apmeram spelet basiti 1vs1

     [+] [-]

, 2017-08-26 12:57, pirms 10 mēnešiem
bezvids_719433157716652032 rakstīja: Kad vini tiksies tenisa kortaa tad ari uzinasim kurs ir specigakais paslaik ko vini dara ir tas pats kas apmeram spelet basiti 1vs1
ļoti loģiski uzrakstīji, malacis

     [+] [-]

, 2017-08-26 12:59, pirms 10 mēnešiem
nu rēķini jau būs abiem smuki jebkuraa gadiijumaa

  +2 [+] [-]

, 2017-08-26 13:02, pirms 10 mēnešiem
januseks88 rakstīja: Sakiet vai dariet ko gribat. ... bet tā ir gadsimta cīņā.
Nav pat īpaši smieklīgs joks...

  +1 [+] [-]

, 2017-08-26 13:03, pirms 10 mēnešiem
bezvid- vairaak nesaliidzini jo logjika tev gjeniaala!

  +2 [+] [-]

, 2017-08-26 13:04, pirms 10 mēnešiem
januseks88 rakstīja: Sakiet vai dariet ko gribat. ... bet tā ir gadsimta cīņā.
Gadsimta cirka izrāde, Mairis Briedis pret Useinu Boltu. Izvēlies tik sportaveidu.

     [+] [-]

, 2017-08-26 13:04, pirms 10 mēnešiem
Kādā Lattelecom kanālā var redzēt?

     [+] [-]

, 2017-08-26 13:08, pirms 10 mēnešiem
Gadsimta ciina? Nepiekritiishu. Shova zinjaa jaa, buus ok. Bet pati ciina, lai gan dazi te cer ieraudziit skataamu boksu, aizmirstat. Te vienkaarsi nevar buut skataams BOKS jo tas vienk. taa nevar buut

  +1 [+] [-]

, 2017-08-26 13:13, pirms 10 mēnešiem
Pats esmu nodarbojies ar kikboksu vairaakus gadus un ir sanaacis pabokseet ar BOKSERI peec boksa noteikumien. Ja riit no riita nav gaidaama apokalipse tad Macgregoram nav nekaadu izredžu!!

     [+] [-]

, 2017-08-26 13:15, pirms 10 mēnešiem
"I'm co ky in prediction, confident in preparation, but always humble in victory or defeat."

     [+] [-]

, 2017-08-26 13:21, pirms 10 mēnešiem
McGregor favorīts, manuprāt!

  +4 [+] [-]

, 2017-08-26 13:21, pirms 10 mēnešiem
Gadsimta cīņā būs Rinkevič pret Borju Moiseevu ))))))))))))))

  -1 [+] [-]

, 2017-08-26 14:02, pirms 10 mēnešiem
Gan jau īriss uzvarēs un fluīds metīs izaicinājumu...kā nekā piķis jādubulto!

  +2 [+] [-]

, 2017-08-26 14:16, pirms 10 mēnešiem
par gadsimta cīņu šo nekādi nenosaukt. Gadsimta vilšanās visdrizāk. Nav laikam neviena laba piemēra par cīņām ar līdzīgu bet citu sporta veidu pārstāvjiem, kur būtu bijusi baigā intriga un spraiga cīņa. savulaik Muhameds ali cīnījās ar vienu no tālaika japāņu karatē meistariem un tur esot bijusi pilnīgi neskatāma cīņa.
Konoram nav izredžu boksā. tas ir pareizāk sakot, izredzes ir tādas, kā jebkuram ielas kauslim pret trenētu profesionāli, viens vienīgs "lucky punch" variants..tā mēdz notikt, bet tieš floids ir tas ar kuru tas ir prakstiski neiespējami. Viņš ir uzvarējis praktiski visus pieejamos labākos, reti kurš vispār viņam ir spējis trāpīt, uzvarējis arī tad, kad visi sāka gaidīt viņa norietu. Nekā tāda nebūs, viņš visdrīzāk ir joprojām lieliskā formā.

  -1 [+] [-]

, 2017-08-26 14:19, pirms 10 mēnešiem
Gadījumā nebija otrādāk, ka Meiveizers izaicināja Konoru, nevis Konors Meiveizeru?

  +2 [+] [-]

, 2017-08-26 14:21, pirms 10 mēnešiem
martinix rakstīja: Gadījumā nebija otrādāk, ka Meiveizers izaicināja Konoru, nevis Konors Meiveizeru?
gadījumā nebija gan

     [+] [-]

, 2017-08-26 14:36, pirms 10 mēnešiem
Ilmarse rakstīja: floyd mayweather rižiku noliks uz dēłiem 7 raundā💪💪
Tu āksties? Viņš uz dēļiem nav nolicis nevienu 20+ gadus, ja viņš paņems, tad tikai ar punktiem.

  -2 [+] [-]

, 2017-08-26 14:39, pirms 10 mēnešiem
tādsnesportists rakstīja: par gadsimta cīņu šo nekādi nenosaukt. Gadsimta vilšanās visdrizāk. Nav laikam neviena laba piemēra par cīņām ar līdzīgu bet citu sporta veidu pārstāvjiem, kur būtu bijusi baigā intriga un spraiga cīņa. savulaik Muhameds ali cīnījās ar vienu no tālaika japāņu karatē meistariem un tur esot bijusi pilnīgi neskatāma cīņa.
Konoram nav izredžu boksā. tas ir pareizāk sakot, izredzes ir tādas, kā jebkuram ielas kauslim pret trenētu profesionāli, viens vienīgs "lucky punch" variants..tā mēdz notikt, bet tieš floids ir tas ar kuru tas ir prakstiski neiespējami. Viņš ir uzvarējis praktiski visus pieejamos labākos, reti kurš vispār viņam ir spējis trāpīt, uzvarējis arī tad, kad visi sāka gaidīt viņa norietu. Nekā tāda nebūs, viņš visdrīzāk ir joprojām lieliskā formā.
Tieši tā! Domāju, ka arī pats Konors apzinās savas niecīgās izredzes un visu šo cirku uzrīkojis ar mērķi nopelnīt lielu naudiņu. Viņa sparinga video uzskatāmi parāda, cik diletantisks bokseris viņš ir.

  -1 [+] [-]

, 2017-08-26 14:43, pirms 10 mēnešiem
Kur vares neta redzet

     [+] [-]

, 2017-08-26 14:55, pirms 10 mēnešiem
Domāju, ka Konors pārsteigs Floidu ar savu kardio un pēc 8. raunda trāpīs žoklī. Nenorakstāt par ātru, viņš visu dzīvi ir nolikts, bet pierāda pretējo.

  +5 [+] [-]

, 2017-08-26 14:59, pirms 10 mēnešiem
Man personiski patīk Mcgregors ,bet pret Floidu es viņam neredzu izredzes uzvarēt .
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 364 komentāri

Tev jābūt autorizētam,